Головна / Цікаво знати / Як виготовити печатку і штамп для підприємства

Як виготовити печатку і штамп для підприємства

Ви директор великої виробничої компанії або приватний підприємець, нотаріус, лікар? Втім, незалежно від форми власності, у багатьох представників малого та середнього бізнесу існує потреба у використанні печаток і штампів. На відміну від канцелярської продукції, де є можливість експрес заміни “неробочого” ​​зразка на новий, що вийшла з ладу друк швидко відновити не вийде. Хтось купує дорожче, в надії на довгий термін служби, хтось шукає варіант подешевше. В обох випадках результат буває невтішним. У гонитві за якістю і виправданою ціною зовсім не обов’язково йти до ворожки з проханням про допомогу, цілком достатньо знати кілька факторів, які впливають на ціноутворення і довговічність друковано-штемпельної продукції.

Пошук. Фірми, які з радістю готові надати послуги з виготовлення печаток і штампів, досить багато, ще більше у великих містах, наприклад у Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших. Можна запитати рада у знайомих, скористатися газетою або інтернетом. Останній спосіб приваблює куди більше за інших, заманює і особливість дистанційного придбання “онлайн”, не залишаючи затишний офіс або домашній диван. Виготовлення печаток Київ – популярний пошуковий запит, який запропонує великий список компаній, на будь-який смак і колір. Наступні особливості допоможуть з легкістю підібрати надійних і відповідальних кандидатів.

Виробництво. На сьогоднішній день існує кілька способів виготовлення кліше для печаток і штампів, наприклад, фотополімерна і лазерна технологія. Фотополімеризація – найпоширеніший спосіб через цілком доступного обладнання, витратних матеріалів та вигідною собівартості кінцевого продукту, правда, якість і термін експлуатації, такого “продукту”, залишає бажати кращого. Звичайно, ціна – один з головних чинників, який може підштовхнути Вас зробити вибір, але чи буде він правильним, якщо через рік-два доведеться повторювати замовлення і витрачати кошти. Законом України не встановлені правила / параметри способу виготовлення кліше для печаток і штампів, крім державних та нотаріальних, де присутні технічно-складні захисні елементи. Такі печатки повинні бути виготовлені тільки з гуми, методом лазерного гравіювання. Чи підштовхне Вас це до правильного рішення? Лазерне гравіювання – найбільш високотехнологічний спосіб виготовлення, який дозволяє отримати якісне та довговічне кліше. Загалом, це повна протилежність попереднього способу, включаючи вартість продукту, тут доведеться трохи доплатити, а чи варто – вирішувати Вам.

Оснащення та комплектуючі. Будь печатку або штамп складається з двох елементів – кліше (про нього ми поговорили вище) і оснащення. Оснащення бувають різних форм, розмірів, можуть бути виготовлені з пластику, дерева або металу. У кожному разі, все це розмаїття, відрізняється ціною, надійністю і зручністю використання. Правильно підібрана оснастка повинна бути відображенням Ваших потреб. Якщо важливо зручність якість і довговічність експлуатації – ціна переходить на другий план. Загалом, оснастки можна розділити на дві з половиною групи. Перша – кишеньковий варіант, який зручно переносити з собою в сумці або кишені, але незручно штампувати велику кількість документів, для цього більше підійде автоматична оснастка. Автоматична оснастка має трохи більший розмір, а наявність захисного ковпачка дозволить її переносити в сумці. Також, нею зручно ставити робити велику кількість відбитків, якщо така робота щоденна, то слід подивитися в сторону “половинки”, а саме автоматичної оснастки з металу. Вона, звичайно, коштує дорожче, але з успіхом готова витримати інтенсивні навантаження. Виробників можна розташувати, як за ціною, так і за якістю – у порядку спадання. Найбільш надійним виробником є ​​австрійська компанія COLOP, за нею йде Тайвань, гірше Китай і Росія, з відповідними показниками.

Сьогодні можна знайти величезну кількість виробників, які успішно замовчують про якість своєї продукції. Маніпулюючи низкою факторів, які впливають на якість, надійність і кінцеву вартість, вони з успіхом запропонують, здавалося б, непоганий варіант, який потрібно буде замінити вже через рік. Виготовлення печаток в Києві або в Україні – це досить складна і відповідальна робота цілого ряду кваліфікованих фахівців. Купуйте якісну продукцію і звертайте увагу на фірми з гаслами “тільки тут” або “тільки у нас”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten + 9 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!