Головна / Цікаво знати / Як у Львові будуть виділяти земельну ділянки для будівництва житла учасникам АТО

Як у Львові будуть виділяти земельну ділянки для будівництва житла учасникам АТО

Сесія Львівської міської ради 18 грудня проголосувала за внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова». Також сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що на наступній сесії буде розглядатись питання щодо виділення земельної ділянки під будівництво житла для учасників АТО. Однак, місто сподівається, що держава дасть кошти на іпотечне будівництво.

Ухвала продовжує дію Програми на 2015 рік, а також встановлює серед основних заходів Програми у частині надання комплексної допомоги додаткову соціальну гарантію – безкоштовне харчування вихованців дошкільних навчальних закладів з числа дітей учасників АТО.

«Ухвала є прийнята. Цього року трохи менше 1,5 тис людей отримали таку пільгу. Наступного року передбачено – хто звернеться, хто буде мати юридичне право, також таку пільгу отримають. Те, що можемо, зі своєї сторони будемо всіляко підтримувати, і прошу всіх, кого це стосується, підтримувати ті сім’ї, де сьогодні батьки, діти, брати знаходяться на війні. Це не АТО – це війна», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також міський голова Львова прокоментував ситуацію з виділенням земельної ділянки для будівництва житла учасникам АТО.

«Ми говорили про виділення земельної ділянки за міською структурою, щоб не було жодних зловживань. Вже потім будемо надіятись, що уряд дасть кошти на іпотечне будівництво цього житла. Сьогодні робоча група по цьому питанню працює. Ми визначимо, на яку структуру ми будемо давати цю земельну ділянку – на УКБ чи Рембуд. Це наші комунальні структури, тому різниці великої нема, але це має бути максимально публічно і відкрито. Передбачаю, що на наступній робочій сесії, яку ми будемо проводити, земельна ділянка буде виділена і буде закріплена.

Нам важливо закріпити земельну ділянку за юридичною особою, власником якої є місто. Рембуд у своєму статуті має записаною функцію, в тому числі, і будівництва житла. Це не означає, що Рембуд буде будувати. Важливо, щоб це був контрольований процес, щоб ця земельна ділянка не пішла на сторону», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!