Головна / Цікаво знати / Як знайти роботу в Львові

Як знайти роботу в Львові

Жителів Львова та Львівської області гостро цікавлять вакансії у Львові в різних сферах на ринку праці, тому для них важлива інформація про те, які професійні сфери лідирують за кількістю опублікованих вакансій. Але робота у Львові може також залучити і здобувачів з інших регіонів України, особливо якщо це лікарі та медичні працівники зі стажем роботи понад 5 років.

Хоча за даними різних досліджень представники медичних професій в рейтингу затребуваності на всеукраїнському ринку навіть не входять до десятки, а за перспективністю даної професії вони знаходяться на дев'ятому місці, але в львівському регіоні сфера « Медицина» на початку поточного року займає третє місце, поступаючись лише IT- фахівцям і продажникам.

ТОП – 5 професійних сфер :

IT, телеком – 31 %
Продажі – 20 %
Медицина – 9 %
Маркетинг – 5 %
Виробництво – 4 %

Аналізуючи вакансії у Львові в медичній сфері, можна виділити ТОП – 5 спеціалізацій, серед яких лідирує вакансія « Лікуючий лікар » ( 41 %). На другій сходинці знаходяться медичні представники ( 16 %), далі йдуть продажники ( 10 %) і лаборанти ( 5 %). Укладає список спеціалізація «Лікарські препарати » ( 5 %)

Такий інтенсивний сплеск на ринку праці у сфері « Медицина » пояснюється тим, що приватна клініка «Науково -медичний центр Св. Параскеви » проводить широким набір персоналу. Наприклад, всі позиції для лікуючих лікарів у січні 2014 відкриті саме цим роботодавцем. Потрібні лікарі всіх напрямків, в тому числі імунолог, гастроентеролог, ендокринолог, ендоскопіст, кардіолог, лікар УЗД, акушер- гінеколог і т.п. Цей роботодавець також шукає лікарів, що спеціалізуються в дитячій медицині, сімейних лікарів, лікарів- лаборантів, фахівців- рентгенологів та працівників контакт -центру. У вакансіях заробітна плата не обмовляється, а вимоги у всіх оголошеннях схожі: досвід роботи за фахом понад 5 років, наявність кваліфікаційної категорії, вміння працювати за комп'ютером.

Інші вакансії, в яких пропонується робота у Львові в медичній сфері, традиційно вказують на продажу. Наприклад, у січні -лютому роботодавці найчастіше шукали медичних представників. Також пропонувалася робота для регіонального менеджера і торгового представника.

Загалом, для вакансій медичної сфери характерно те, що оплата праці зазначається роботодавцями тільки в 8 % випадків.

Приклади вакансій з високою оплатою праці у сфері « Медицина».

У вакансії «Комерційний представник / Менеджер з продажу» зарплата знаходиться в межах від 3 до 10 тис. грн. Роботодавець вимагає від претендента порівняно невеликий досвід роботи ( от1до 3 років). Претендент повинен бути комунікабельним, мати охайний зовнішній вигляд і добре поставлену мова.

Можливість високого заробітку надасть робота за кордоном. Це вакансія для медсестри – реабілітолога (за сумісництвом няня) від компанії Recruit -Alliance для тих претендентів, які мають навички роботи з дітьми, що страждають ДЦП. Рівень зарплати – від 2 до 3 тис. USD.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!