Цікаво знати

Як передати почуття за допомогою листівки

Друк листівок для закоханих – прекрасний спосіб, адже це не просто шматочок крейдованого картону, а самовираження, справжні емоції.

Переходимо до роботи

Привабливість FotoMe в тому, що всі наявні дизайни продукції продумані до дрібниць.

На головній сторінці, в графі «Вибрати продукт» натисніть потрібний, і побачите 15 готових макетів. Для кожного зразка є корисні підказки: щодо завантаження фотографій; як створити необхідні ефекти; написати або прибрати текст.

Завершивши роботу в редакторі, переконайтеся в належному вигляді творіння, скориставшись функцією «Предпросмотр», і тільки потім відправляйте продукцію в друк.

Я дизайнер

Ця опція призначена для креативних людей. Редактор надає абсолютно чистий аркуш, де ви втілюєте власні ідеї. Зробіть самостійно картки будь-яких видів, форм, розмірів: маленькі, великі, прості, складні. Виберіть функцію «створити» – «листівка» – «я дизайнер» – застосувати, і розміщуєте елементи по своєму смаку.

Даний режим дозволяє розташувати фотографію коханої людини по всій площі розгортки. Розтягніть вікно, в якому буде фотографія до потрібного розміру.

Зверніть увагу: оформити для друку потрібно 2 сторони – внутрішню і зовнішню. Друк листівки для закоханих буде ефектніше, якщо спереду буде зображення коханої людини, ззаду – ваше.

Щоб виготовити ексклюзивні вироби, використовуйте післядрукарські процеси:

1. Прикрасьте додатковими елементами – бантики, стрічки;

2. Замовте глянсове або матове ламінування;

3. Зробіть висічку (фігурне виріб) або тиснення (за допомогою кольорової фольги).
Гарантії якості

Друк листівок для закоханих відбувається на матовому крейдованому папері 300гр / м – вона піддається якісному складанню на лінії згину, відмінно тримає форму, не мнеться. Наднова техніка – професійна машина HP 5500 і технологія ElectroInk забезпечує насиченість кольорів.

У нашій друкарні можна замовити друк листівок для закоханих одинарної або подвійної форми.
Цікавий факт від FotoMe

Друкована картка з картинками з'явилася в 1848 році. Англієць Енрі Колі міг сидіти тижнями над написанням карток, щоб привітати всіх друзів. Одного разу він вирішив надрукувати поздоровлення, а макет залишити один. Це була перша літографія накладом у 1000 примірників.

Друк листівок для закоханих у цифрової друкарні FotoMe здійснюється в будь-якій кількості, за низькою ціною.

Голос Сокальщини на GoogleNews