Цікаво знати

Як перевести гроші з картки на картку?

На сьогоднішній день все більшу кількість людей користуються безготівковими розрахунками. На території України існує відома всім компанія «Платон», що здійснює платежі онлайн, яка веде свою діяльність з 2012 року. Дана система зробила легше реалізацію товарів в мережі інтернет. Це дочірнє підприємство голландського холдингу «HowPeoplePay», який працює більш ніж з чотирма тисячами клієнтів. Система проводить більше 100000 операцій за 24 години.

Переказ грошей між різними картами України здійснюється від суми в1000 гривень до 14999 грн, при цьому сума комісії 1% + 5 гривень. При проведенні кожної транзакції на номер телефону вам приходить одноразовий пароль, гроші на карті одержувача зазвичай виявляються протягом декількох хвилин, але це безпосередньо залежить від роботи банку, куди переводять гроші. Досить одного разу ввести реквізити платіжної картки, відразу після цього система їх запам'ятає. Цей переклад можна виконати з карти на карту абсолютно будь-якого банку України в системі Visa і MasterCard.

У систему введені нові інструменти, що полегшують і збільшують кількість транзакцій.

Також на сайті існує свій особистий кабінет, який дозволяє відстежувати всі операції з карткою, які здійснюються на вашому рахунку. У процесі перекладу можна бачити статистику транзакцій, подивитися статус платежу в системі онлайн, миттєво дізнаватися, чому та чи інша операція не здійснилася. Також існує доступ в режимі «демо-версії», щоб кожен майбутній потенційний клієнт міг попередньо протестувати процесор системи «Платон». При підключенні до даної системи «Платон» не стягується жодної плати, досить просто залишити на сайті заявку на підключення.

Всі ваші перекази і платежі здійснюються з безпечного з'єднання і надійно захищені. У разі появи проблем наші фахівці нададуть консультацію з усіх питань. Для здійснення переказу грошей з картки на картку досить перейти по посиланню http://p2p.platon.ua/.

Користуючись системою «Платон», ви можете з легкістю перевести гроші зі своєї картки на картку рідних і близьких людей, будь-яку людину, терміново потребує грошей, вирішити форс-мажорну ситуацію за допомогою нескладної операції. Перекази здійснюються швидко, що стягується комісія мінімальна. Кількість банків, підключених до «Платон» стає дедалі більше.

Користуйтеся переказами між картами – це швидкий, сучасний і зручний спосіб розрахунків!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.