Головна / Цікаво знати / Як правильно організувати переїзд з допомогою вантажників в Києві?

Як правильно організувати переїзд з допомогою вантажників в Києві?

Кожна людина вирішувала колись задачу: як правильно організувати переїзд. Багато вирішували її неодноразово і можливо вирішують її і зараз. Ми хочемо поділитися нашим багатим досвідом у вирішенні цього завдання по квартирному офісному або дачному переїзду, так як стикаємося з цим щодня.

Квартирний переїзд

З чого починати? За кілька днів до знаменної події необхідно почати підготовку до нього. Визначити які з великогабаритних речей, шаф, сервантів, диванів та іншої побутової меблів будуть переїжджати разом з вами. Адже деякі старі речі вам будуть не потрібні на новому місці, і часом буду займати зайву площу, псуючи весь інтер’єр нової квартири, до того ж вони втратили більшу частину своєї функціональності. В інтеренеті ви можете найти, яка полезная информация про грузчиков Киева – прочитати на форумах про фірми, які спеціалізуються в сфермі перевезень, відгуки і так далі.

Далі проводитися детальна інвентаризація більш дрібних предметів для підготовки їх до переїзду.

Пакування

Предмети рекомендується упаковувати в картонні коробки з гофрованого картону. Оптимальний розмір коробок 50 на 50 і на 50 см., Вага підготовлених до переїзду коробок приблизно до 20-30 кг., Так зручніше їх піднімати, переміщати і складувати. Коробки для переїздів можна придбати на пошті або попросити в найближчому невеликому магазині, бо там не знають, куди їх дівати.

Це допоможе зберегти речі при вантаженні – розвантаження при переїздах і перевезеннях, так як тендітні речі не можна ставити вниз і тим більше поміщати на них більш важкі предмети. Наприкінці переїзду, якщо ви не знаєте де що лежить то неминучий процес розтину безлічі коробок у пошуках потрібних речей і отже вкрай не комфортні умови наведення порядку серед гір речей і предметів. Чи потрібно вам це? Простіше затратити кілька зайвих хвилин на маркування.

Всі коробки слід заклеїти скотчем щоб уникнути розсипання речей і предметів при переїзді.

Не старайтесь набивати коробки до упору, надаючи їм форму кулі або м’ячі для футболу, це шкідливо з багатьох причин: по перше вага коробки різко збільшується що вкрай незручно, коробка деформується, зменшується її міцність – значить на неї не можна ставити інші предмети і коробки. Коробка може просто розірватися через внутрішніх напружень, крім того, програється обсяг, так як утворюються порожнечі між коробками в кузові автомобіля при переїзді (перевезенні), більш того коробки стають нестійкими.

Коробки краще підбирати одного типу-розміру, так простіше і компактніше проводити завантаження, при квартирному переїзді. Коробки рекомендується стягти скотчем по кутах і лініях згину для додання їм більшої міцності на розрив. Скотч продається в будь-якому журнальному кіоску. М’які речі зручно скласти в господарські сумки. Вони продаються на будь-якому господарському або будівельному ринку і мають різні розміри.

Рекомендуємо брати не занадто здорові сумки так як прагнення завантажити по максимуму може зробити їх непідйомними, ручки можуть не витримати і відірватися, беріть сумки середнього розміру.

Можна замінити сумки поліетиленовими пакетами з під сміття та упаковувати м’які речі в них, сдваівая або навіть страівая пакети для додання їм більшої міцності. Так ваші речі будуть надійно захищені при переїзді.

І так з дріб’язком ми розібралися, а як бути з великогабаритними речами?

Почнемо з побутової техніки.

Пакування великої побутової техніки

Пральну машинку необхідно відключити від електричної і водяний мереж, злити воду, особливо з фільтрів і бажано дати їй просохнути, так як при навантажувальних роботах, при квартирному переїзді можливе протікання залишилася всередині води .Що неодмінно підмочить речі і коробки, розташовані поблизу. Їли у вас зберігся фіксуючий кріплення, обов’язково використовуйте його для фіксації мотора і барабана.

За відсутності його використовуйте м’яку дріт або мотузку для фіксації. Інакше можливі серйозні поломки при квартирному переїзді через сильні динамічних навантажень, так як чимало доріг нагадують напрямок, а також переїздів через лежачі поліцейські, заїзд і з’їзд з бордюрів.

Як перевозити холодильник? Холодильники та морозильники вимагають не менш ретельної підготовки. Необхідно закріпити компресор спеціальними болтами, щоб уникнути різких ударних навантажень, що можуть пошкодити трубопровід охолоджувача і привести до розгерметизації холодильного агрегату. За відсутності заводського кріплення необхідно надійно закріпить компресор підсобними пристосуваннями у вигляді багатожильної мідного дроту або міцних нейлонових шпагату. Щоб уникнути виходу з ладу приладу під час транспортування при переїзді і перевезенні на автомобілях Бичок і газель.

Пакування побутової та оргтехніки

Що стосується телевізорів та іншої високоточної, дорогий побутової техніки, їх необхідно упакувати в оригінальну заводську тару. Якщо така не збереглася, то екрани телевізорів і моніторів необхідно закрити м’яким демпфуючим матеріалом з поліхлорвінілової або пухирчастої плівки, можливо використовувати в цій якості і матерію (покривало або що те схоже). Закріпити все це скотчем для фіксації на приладі.
А потім, бажано, прокласти лист гофрокартону і закріпити його скотчем. Ще краще упакувати виріб в підходить за розмірами коробку, зафіксувавши його там. В якості фіксаторів можна використовувати ту ж саму бульбашкову плівку або невеликі обсяги матерії, якщо нічого немає під рукою то просто зім’ятий папір, благо рекламною продукцією поштові ящики в під’їздах забезпечуються в надлишку. Так ваш телевізор (монітор) буде надійно підготовлений до перевезення на малотоннажному вантажному таксі (Бичок, газель).

Не забудьте тільки надійно закрити коробку, і зробити добротні ручки для перенесення.

Крупно – габаритну меблі краще розібрати, ретельно упакувати в бульбашкову або полихлорвиниловую плівку, або гофрокартон (розберіть звичайні коробки, адже вони всі зроблені з нього). Кріплення від кожного виробу укласти в окремий пакет або коробку і підписати. Необхідно стежити, щоб кріплення не загубився і не переплутайте, можна все пакети з кріпленням скласти потім в одну загальну коробку.

Пакування меблів

Великогабаритну корпусні меблі рекомендується розібрати на окремі панелі. Деталі меблів складіть по стопках і закріпіть їх так, щоб можна було зручно переносити їх.

Це дозволить швидко перенести деталі меблів і занурити їх у машину (Бичок або Газель), крім того вони займуть менший обсяг і можливо не доведеться вирішувати проблем з ліфтом (так як простіше розмістити невеликі предмети ніж цілу шафу або стінку яка до того ж може просто не увійти в ліфт). Все це заощадить час і ваші фінанси.

Отже, начебто ми нічого не забули. Головне при переїзді це упаковка та маркування і все тоді пройде чудово.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!