Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Як правильно вибрати косметику і доглядати за шкірою обличчя

Правильний догляд за шкірою обличчя допоможе продовжити її молодість, а грамотний макіяж зробить правильні акценти і приховає проблеми, якщо такі є.
Догляд за шкірою обличчя включає в себе декілька обов’язкових процедур в ранкові та вечірні години – очищення шкіри, її зволоження і живлення. Які ж прості правила допоможуть довше зберегти шкіру молодою і здоровою? Їх небагато і всі вони дуже прості.
Як правильно вибрати косметику

Поради щодо вибору косметики і засобів для догляду за шкірою
Всі косметичні засоби, а також декоративну косметику варто використовувати тільки у відповідності з вашим типом шкіри. Вона поділяється на жирну, суху, змішану і нормальну.
Засоби по догляду за шкірою випускаються сьогодні для різних вікових категорій. Не варто дамам бальзаківського віку купувати засоби для юних дівчат в надії на відновлення молодості. Такі засоби ви можете вибрати на сторінках інтернет-порталу Yves Rocher . Асортимент компанії дуже великий. На сторінці порталу ви знайдете промо-коди для придбання косметики по догляду за шкірою, які ви можете використати в будь-який час. Перед купівлею косметики бренду Yves Rocher зверніться до консультанта магазину, адже порада професіонала буде дуже корисною.
Всі засоби по догляду за шкірою, а також декоративна косметика мають свій термін придатності. За цим треба стежити і не набувати, навіть з дуже великою знижкою, прострочені кошти.
Крім того, потрібно пам’ятати про те, що декоративна косметика, якою ви вже користуєтеся, теж має невеликий термін придатності. Економія коштів на придбання нової туші або тіней може викликати алергічну реакцію – почервоніння очей, подразнення та свербіж. Щоб цього уникнути, міняйте декоративну косметику частіше.

Як правильно вибрати косметику
При проблемній шкірі обличчя не варто самостійно підбирати крему. Для початку варто відвідати косметолога або дерматолога, який визначить причину появи акне і підкаже грамотні шляхи лікування.
Засоби для зняття макіяжу – молочко, пінки, гелі, лосьйони вимагають змивання водою.
У зимовий час року зволоження шкіри є обов’язковим. Важливо пам’ятати про те, що наносити на шкіру обличчя зволожуючий засіб варто не пізніше, ніж за годину до виходу.
Вечірні процедури по догляду за шкірою слід завершити за годину до сну.
Незалежно від пори року, в склад денних засобів по догляду повинні входити ультрафіолетові фільтри.
Звичка жмуритися на сонці незмінно додасть вашому обличчю зморшок в куточках очей. Тому носите сонцезахисні окуляри не тільки влітку!

Термін зберігання засобів по догляду за шкірою і макіяжу
Практично у кожної жінки знайдуться в косметичці кілька кремів або декоративних засобів, які з різних причин не використовувалися відразу. Наприклад, надто яскрава помада, різкуватий аромат, для занадто урочистого випадку і т. д. Причин є безліч, тому важливо розуміти: як довго всі ці кошти можуть «жити» у вашій косметичці? Отже, якщо ви відкрили:
– туш для вій, то можете спокійно користуватися нею до шести місяців. Після цього її слід викинути, бо вона може викликати алергічну реакцію;
– пудру, тіні можна використовувати до трьох років. При цьому важливо міняти пуховки, пензлики і не торкатися до цієї декоративної косметики пальцями. Від цього вони можуть зіпсуватися;
– крем для рук, обличчя, тіла можна використовувати до одного року. Якщо ви правильно зберігайте його, то його властивості за цей період не ослабнуть і він не зіпсується.
– зберігати крему можна при температурі не вище 25◦С, в темному місці. Ванна кімната не рекомендується для зберігання ніяких кремів;
– помаду можна використовувати, поки у неї не з’явився характерний запах воску або старого жиру. Іноді на поверхні зрізу помади можуть з’явитися жирні крапельки. Це говорить про її неправильному зберіганні ще в процесі продажу і транспортування. Якщо ви помітили в магазині, то таку помаду не варто купувати;
– шампуні, бальзами і маски для волосся можна використовувати до одного року. Вони не люблять прямих сонячних променів. Якщо відбулося розшарування кошти на фракції в більш ранній період, то користуватися ними не варто;
– сонцезахисні засоби мають термін придатності у відкритому вигляді не більше півроку. Так що якщо ви приїхали з моря, де використовували засоби з високим показником захисту від ультрафіолету, і не плануєте в найближчі шість місяців новий відпустку, то можете сміливо позбуватися флакона. Хоча, раптом ви ще поїдете за гірськолижний курорт? Там цей засіб вам точно доведеться до речі;
– очищаючі засоби можуть служити вам до півтора років, в залежності від марки виробника;
– парфуми, як правило, зберігаються трохи менше зазначеного терміну придатності. Головна умова їх зберігання – відсутність прямих сонячних променів;
– сироватку, плацентарний засіб або антивікові засоби краще використовувати протягом трьох місяців;
– готову маску для обличчя рекомендується використовувати відразу ж, максимум протягом декількох днів, за умови зберігання в холодильнику;
– моделюючий засіб (антицелюлітний гель, для обгортання та ін) зберігаються і не змінюють своїх властивостей протягом півтора – двох років після розкриття флакона.
На всіх засобах по догляду й макіяжу є значок – відкрита кришечка, де розташований термін користування кошти після розтину.

Догляд за шкірою і макіяж в зрілому віці
У зрілому віці догляд за шкірою повинен бути більш ретельним, а головне – регулярним. Величезне значення набуває вміння правильно не тільки робити макіяж, але і знімати його. Процедура очищення обличчя від декоративної косметики повинна стати обов’язковою кожен вечір.
Необхідно вибирати антивікові косметичні засоби, що забезпечують глибоке зволоження і живлення шкіри, стимулюють відновлювальні процеси в шкірі і борються зі зморшками.

Поради по макіяжу в зрілому віці
З віком змінюється стан нашої шкіри. Відповідно, повинні змінюватися й косметичні засоби для догляду за обличчям. Але з роками потрібно також переглянути і правила вибору макіяжу. Те, що йде молодим дівчатам, що може зробити жінку у віці безглуздою.
З роками шкіра стає більш сухою, часто з’являється лущення. Щоб поліпшити її стан, вибирайте зволожуючі тональні креми, здатні відновити пружність і еластичність шкіри. Крем наносити на верхню частину скул, уникаючи попадання на область навколо очей. Потім додайте трохи тонального засобу під бровами і близько внутрішніх куточків очей.
Відмовтеся від перманентного макіяжу! Якщо ви не робили татуаж в молодості, то зрілий вік – не найкращий час для подібних починань. У шкіру вводяться натуральні пігменти, які там можуть зберігатися від 3 до 5 років. Так як з віком шкіра втрачає еластичність і розтягується, то з часом перманентні брови можуть зрушитися і обвиснути.

Exit mobile version