Цікаво знати

Як перевірити будинок при купівлі

Купівля будинку справа підвищеної важливості. Цей процес починається з того, що покупець зважує всі «за» і «проти», шукає оголошення про продаж будинку і оглядає свою майбутню покупку. Однак гарний фасад не є основною причиною, заради якої можна витратити стільки грошей. Інколи за зовнішньою красою, може ховатися багато проблем, тому перевіряти будинок треба перед вчиненням правочину.
Пошуки нерухомості

Знайти оголошення про продаж нерухомості можна, як і в друкованих виданнях, так і на Інтернет – ресурсах. Досить зручно здійснювати пошуки дому на сайті Іавіс та партнери. Сайт має зручний інтерфейс, можна задати характеристики і скористатися рандомно видачею матеріалів. До того ж в розіділі сайту http://iavis.com/ надана нерухомість України, є оголошення, як від забудовників, так і від безпосередніх власників. Інформація завжди актуальна, так як часто оновлюється.

Як перевірити будинок при купівлі

Їли цікавить нерухомість обрана, можна розмовляти з продавцями або агентами і оглядати її. Краще запастися кількома варіантами, щоб було з чого вибирати. Перш ніж купувати будинок варто звернути увагу на два основні нюанси:

Документація – всі документи повинні відповідати існуючим законодавчим нормам. Документи на нерухомість це не магазинний чек, є цілий список необхідних актів при купівлі будинку. В залежності від країни проживання вони можуть відрізнятися, але для України цей список складається з 6 документів: Свідоцтво держ. Реєстрації права власності на землю, таке ж Свідоцтво права власності на нерухомість, дозвіл на будівництво, Акт про введення будівлі в експлуатацію, Згода співвласників на продаж будинку і Довідка про кількість прописаних осіб. Варто розуміти, що нерухомість буває різних типів, і в залежності від них два останні пункти прибираються. Купуючи будинок необхідно складати два акту купівлі-продажу, так як крім будови набувається і земельну ділянку. І варто стежити за тим, щоб площа ділянки відповідала розміру пред’явленого наділу, якщо є хоч якась невідповідність, то від такого роду угоди варто відмовитися.

Якість нерухомості та комунікацій – всі встановлені комунікації повинні бути якісними. Навіть новомодні котеджі, не можуть похвалитися якісним обладнанням, яке починає давати збої, як тільки температура на вулиці підніметься або опуститься зазначеної риси стандарту.

Перевірку споруди варто довірити фахівцям, або ж провести самостійно. Щоб провести відповідну перевірку варто:

Оглядати будинок в березні – підталий сніг добре викриє надійність і протекаемость фундаменту. Якщо у підвалі можна спостерігати сирі кути, то це вже суттєвий привід, щоб задуматися.

Дах і горище – навіть недосвідчений покупець, який слабо обізнаний в основних аспектах будівництва, може помітити елементарні недоліки, такі як протекаемость або патьоки на стінах.

Скрип дверей – якщо двері риплять, значить, будинок неправильно «сів» поки його будували.

Увімкніть все – варто попросити у продавця включити в будинку всі наявні комунікації і перевірити, як вони працюють, немає перебоїв в подачі, присутні чи неприродні звуки

Каналізація – перевірити її можна лише злив 1 відро води, потім слід перевірити труби, на них не повинно бути вологи.

Фахівці своєї галузі більш грунтовно і ретельно виконають перевірку будинку на якість і міцність, але якщо їх немає, то можна скористатися вище наданими радами, що безумовно зробить покупку безпечною.

Убезпечити себе під час придбання нерухомості справа не проста, але цілком здійсненне і якщо є мінімальна інформація про можливі «підводні камені», то кожному під силу зробити вигідну угоду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.