Головна / Цікаво знати / Як провести дозвілля – вибираємо ігровий автомат

Як провести дозвілля – вибираємо ігровий автомат

Я пам’ятаю, як йшов з уроків і йшов у такий зал, де уздовж стін стояло безліч ігрових автоматів, які вабили своїми звуками і вогниками. На той момент це було диво, за 15 копійок ти переносився на борт підводного човна, який керував літаком, танком або автомобілем. Звичайно зараз цим нікого не здивуєш, адже комп’ютери та ігрові консолі є майже в кожному будинку. Але тоді всі мріяли потрапити в ігровий зал, кинути монетку і почати свою гру.

Давайте згадаємо деякі з цих чудес вісімдесятих років. Самий легендарний ігровий автомат, який сотні разів грав кожен хлопчисько — це «Морський бій»! Справжній перископ, кнопка запуску торпед і безліч бутафорських приладів.

Ігровий автомат «Морський бій»

Гравець ставав капітаном субмарини і повинен був відправити точно в ціль десять торпед. Цілями були кораблі й судна, які йшли на горизонті і ховалися за прибережні скелі. У випадку попадання десяти торпед починалася призова гра — вершина успіху і щастя, адже всього за 15 копійок, ти зміг зіграти два рази.

Наступний автомат — це «Полювання», який ви можете знайти на сайті http://gmslots.casino-play.online/. Перед очима гравця відкривався ляльковий ліс, в якому бігали кабани, зайці, лосі і навіть літали качки. Ваше завдання стріляти в цю живність.
Ігровий автомат “Полювання”

Ігровий автомат «Полювання»

Деякі тварини з’являлися з укриття і стояли деякий час, а інші швидко рухалися по полю. Чим швидше рухалася ціль, тим більше очей за неї давали.

«Танкодром» — це мій улюблений ігровий автомат. На великому полі були розставлені мети — іграшкові моделі військової техніки. По полю їздив танк, який управлявся ігровим джойстиком. Біля кожної мети був вогневий рубіж, якщо Вам вдалося правильно під’їхати танком до цього рубежу, то лунав постріл, який гасив лампочку біля цієї моделі — ворог підбитий!
Ігровий автомат “Танкодром”

Ігровий автомат «Танкодром»

Час, за який потрібно було підбити всі цілі, було обмежено. Чудова була гра! Всім любителям ігор я запрошуємо в наш віртуальний ігровий зал, в якому скоро з’являться флеш симулятори ігрових автоматів часів СРСР. Приємного дозвілля на нашому сайті!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!