Головна / Цікаво знати / Як розмістити резюме на роботу

Як розмістити резюме на роботу

Пошук роботи – справа досить непроста, особливо в Україні. Знайти хорошу і високооплачувану вакансію в звичайному житті буває складно навіть досвідченому фахівцеві, не те що людині без вищої освіти або без належного досвіду роботи. І все-таки, завдяки сучасним технологіям, зокрема інтернету, пошук вакансій став набагато більш простим, швидким і зручним. Сьогодні існує велика кількість різних спеціалізованих порталів, наприклад, той же сайт rabota.ua – де ви зможете не тільки за лічені хвилини знайти необхідне пропозицію про роботу, але і розмістити своє резюме.

Відзначимо, що, вирішивши подати резюме на роботу в Києві або в будь-якому іншому місті України по інтернету, ви отримуєте ряд істотних переваг. По-перше, ви абсолютно безкоштовно подаєте інформацію для роботодавців про свої професійні навички, досвід роботи та контактних даних для зв’язку. По-друге, вам не потрібно самостійно займатися працевлаштуванням, оскільки рекрутер сам вас знайде, особливо якщо подати резюме Київ.

У багатьох з претендентів, які вперше стикаються з складанням подібного документа, дуже часто виникає питання, а як правильно відправити резюме на роботу? Справедливості заради варто відзначити, що це дійсно дуже важливий момент, оскільки від правильності складання залежить дуже багато.

Як скласти і куди подати резюме

Очевидним є той факт, що перед тим як розмістити резюме про пошук роботи, його, природно, потрібно скласти. Більшість фахівців сходяться на думці у тому, що в ідеалі під кожну вакансію і під кожну посаду необхідність складати резюме окремо. Наприклад, якщо ви розглядаєте варіанти отримання вакансії перекладача чи вчителя іноземних мов, то навіть у цьому випадку критерії відбору у роботодавців будуть різними. А це означає, що вам потрібно «підігнати» кожне резюме під окремого взятого рекрутера.

З чого почати

Якщо ви вирішили скласти і розмістити резюме на сайті, то спершу необхідно визначитися з вибором самого майданчика для розміщення. На сьогоднішній день, в українському інтернеті працює велика кількість найрізноманітніших сайтів про пошук роботи. Однак, якщо ви вирішите подати резюме на роботу в Києві, наприклад, то вам зовсім не обов’язково заходити на регіональні сайти того ж Харкова чи Дніпропетровська, оскільки там в основному пропонують працевлаштування за місцем. Ще більш вигідний варіант, зайти загальноукраїнський портал з великим ім’ям – той же rabota.ua, де ви можете скласти резюме онлайн. На сьогоднішній день, тут зібрані більш 30000 різних вакансій від роботодавців із найрізноманітніших сфер зайнятості – від IT-фахівців, до охоронців. Якщо вам потрібна хороша і високооплачувана робота розмістити резюме Україна на сайті rabota.ua – це вигідне рішення.

Відзначимо також, що при заповненні полів здобувача важливу роль грати подача інформації. Ви ж не просто хочете резюме розмістити для «галочки», а дійсно знайти гарну професію з можливістю кар’єрного росту, офіційним працевлаштуванням і стабільно високою заробітною платою. Тому, складаючи ваше резюме, важливо правильно розташувати до себе роботодавця, розповісти йому про ваші достоїнства і індивідуальних можливостях, ненав’язливо спонукаючи його зв’язатися з вами і запросити для подальшого співбесіди. Тут дуже важливо зробити основний акцент на перевагах і постаратися нейтралізувати ті фактори, які рекрутер можна розцінити як мінуси.

Правильний акцент

Ви повинні розуміти, що роботодавець за день переглядає десятки, а може бути і сотні пропозицій від таких же, як і ви, здобувачів, які вирішили розмістити резюме з пошуку роботи. Тому, у вашої пропозиції є максимум кілька хвилин для того, щоб виділитися із загальної маси і запам’ятатися рекрутеру. А це означає, що не варто писати шаблонні фрази на кшталт «висока здатність до навчання, відмінні індивідуальні якості, комунікабельність і так далі». Повірте, те ж саме пишуть практично всі. Ваша основна задача – зацікавити майбутнього шефа своїми реальними можливостями і професійними навичками. Якщо ви, приміром, шукайте вакансію веб-дизайнера, то найкращим доказом вашого професіоналізму будуть посилання або прикріплені файли виконаних раніше робіт з власного портфоліо.

Відповідаючи на запитання як відправити резюме для пошуку роботи, також хотіли б звернути вашу увагу на той факт, що великим плюсом в цьому питанні є опис попереднього досвіду роботи в хронологічному порядку. Однак, робити це потрібно за умови, якщо цей досвід тісно пов’язаний з вашою можливої майбутньої роботою. Якщо ви хочете влаштуватися кухарів, а до цього десять років пропрацювали слюсарем-сантехніком, то природно про цей досвід кращого всього промовчати.

Поширені помилки

Однією з найпоширеніших помилок є рішення розмістити готове резюме, викачане звідкись з інтернету і в якому змінені тільки ваші ПІБ та номер телефону. Повірте, що дане ваше пропозиція спочатку приречена на «провал», оскільки роботодавець в кожному разі зустрічав вже щось схоже і відразу ж зрозуміє, що ви навіть не постаралися самостійно написати і подати інформацію про себе.

Дуже часто претенденти не вказують місто, в якому вони хотіли б отримати посаду, що сильно ускладнює пошук нормальної роботи. Тому, якщо ви шукайте нове працевлаштування в столиці, потрудіться розмістити резюме в Києві, вказавши при цьому обмеження по місту чи області. Те ж саме стосується інших регіонів.

Багато потенційних кандидатів на посаду дуже часто не знають, куди відправити резюме Київ і розміщують його без зазначення конкретної категорії. У такому випадку велика ймовірність того, що ваше резюме загубиться де-небудь на дні пошуку і так і не буде переглянуто. Завжди чітко вказуйте ту сферу діяльності, яку ви розглядаєте як можливого працевлаштування.

Ще одна часта помилка – це велика кількість складних слів або довгих пропозицій. Не намагайтеся здивувати роботодавця своїм лексичними здібностями (якщо звичайно ви не шукайте вакансію вчителя мови та літератури), пишіть максимально просто і зрозуміло.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!