Головна / Цікаво знати / Як зробити свій портал відомим в інтернеті та залучити аудиторію?

Як зробити свій портал відомим в інтернеті та залучити аудиторію?

Сучасний Інтернет насичений численними посилальними агрегаторами. Кожен з них має свої переваги і недоліки, але всіх їх об'єднує одна спільна функція – за допомогою посилальних агрегаторів здійснюється купівля посилань переважно високої якості і гарної ефективності. Справляється з цією функцією далеко не кожен сервіс, що, звичайно ж, впливає на його репутацію і затребуваність. SeoHammer – сервіс, який за багатьма показниками, сміливо можна назвати унікальним.

По-перше, це контрольний агрегатор другого покоління, який повністю адаптований під Український регіон.

По-друге, творці сервісу наділили його унікальною здатністю максимально ретельно відбирати і фільтрувати посилання. Відбувається це з, більш, ніж 100 різними показниками. Причому кожному посиланні після відповідної обробки присвоюється певна оцінка. Неможливо не відзначити і ще один дуже важливий момент. Творцями сервісу SeoHammer є команда, яка вже завоювала популярність попереднім своїм творінням – відомої в певних колах біржею Mainlink. Цього разу фахівці розробили власну технологію, яка дозволяє з точністю до 96% визначити функціональність кожного посилання в плані передачі статистичного ваги. Формула успіху в даному випадку – розробка зв'язку «донор – посилання – акцептор».

Ще одна відмінна риса SeoHammer – розширена фільтрація посилань. Зазвичай подібні сервіси відстежують робочі посилання за показником SEO-факторів. SeoHammer – здійснює фільтрацію відразу за трьома напрямками – SEO, SMM і показники трафіку. Причому порівняння всіх отриманих даних здійснюється відповідно з актуальними джерелами інформації.У додаток до названої вище інформації варто також відзначити і вигідну бізнес ідею SeoHammer. Справа в тому, що на своєму ресурсі сервіс пропонує клієнтам широку посилальну базу, яка не тільки регулярно поповнюється новими посиланнями, але і помітно коригується. Наприклад, посилання, надійність яких викликає сумніви, відразу видаляються з наданого списку. Для Українського регіону SeoHammer став справжнім відкриттям у плані своєї функціональності. Адже тепер жителі України можуть здійснювати такі дії, як підбір запитів, підбір текстів, інтелектуальний підбір бюджетів – залежно від особливостей свого регіону. Причому збір інформації про позиції здійснюється також у відповідності з даними українських пошукових систем.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!