Головна / Цікаво знати / Як зробити житло дорожчим на 38% ?

Як зробити житло дорожчим на 38% ?

Нове дослідження, проведене у Великобританії Міністерством енергетики та змін клімату (МЕЗК) виявило, що ціна на будинок може зрости на цілих 38% за рахунок установки енергоефективних модифікацій.

Після вивчення 300 000 угод з продажу житла, МЕЗК  було встановлено, що такі заходи, як установка ізоляції на горищі, більш ефективних опалювальних котлів, енергозберігаючих вікон і т.д., з метою підвищення рейтингу та енергоефективності будинку, можуть додати додаткові  19 040 євро до продажної ціни. На північному сході ціна може підвищитися на цілих  29 751 євро, а в Лондоні ціни на житло зростають в середньому на  48 792 євро.

Як змінюється вартість житла в  Києві?

Що стосується Києва, коментує представник Фабрики вікон Болена в Києві, – "В середньому, вартість котеджа, зі встановленими енергозберігаючими вікнами  зростає на 50 000 грн. Я маю на увазі, що всі вікна виконані з німецького енергоефективного профілю Rehau Euro 70, склопакети укомплектовані склом Solar, та використана "тепла" дистанційна рамка. Обов’язковою умовою збільшення вартості вашого будинку, є документальне підтвердження що вам змонтували саме енергозберігаючі вікна.

Якщо виробник може видати ще й паспорт на вікна – це додатковий, великий плюс. Також ви можете попросити виробника, щоби він надав підрахунок середньої економії витрат на опаленні в холодну пору року та економії на кондиціонуванні в теплу пору. Будувати енергоефективне житло – вигідно з двох чинників: економія у використанні, та можливість в майбутньому його дорожче продати. Нажаль держава не підтримує енергозберігаючі починання киян.

Повертаючись до Великобританії, заслухаємо думку , міністра енергетики та зміни клімату. Він заявив, що результати дослідження доводять величезну вигоду для домовласників, які користуються схемою «зелених угод» уряду, тобто отримують фінансову підтримку для покриття витрат на переобладнання, спрямованого на підвищення енергоефективності житла.

The Guardian стверджує, що викиди в атмосферу спричинені втратою тепла неефективними будинками у Великобританії складають близько третини всіх викидів, тому підвищення енергоефективності будинку пропонує простий і економічно ефективний спосіб зниження викидів в країні.

«Мало того, що енергоефективні вдосконалення допомагають захистити вас від зростання цін на енергоносії, вони ще й збільшують реальну вартість вашої власності.»

«Зелена Угода допомагає все більшій кількості домовласників, які намагаються впровадити енергозберігаючі вдосконалення для свого будинку, скорочуючи загальні витрати на енергоефективні модифікації, та дозволяючи оплачувати частину витрат поступово, у вигляді зниження їхніх комунальних платежів. Зелена Угода є відмінним вибором для тих, хто хоче поліпшити зовнішній вигляд, комфорт та підвищити вартість свого будинку.»

На жаль, "Зелена Угода" досі не набула широкої популярності через критику спричинену високими відсотковими ставками, що встановлює уряд за свою фінансову підтримку. На що правляча лейбористська партія зреагувала заявою, що «Зелений кредит» на  10000 євро з 25-річним строком погашення, за запропонованою процентною ставкою в 6,96 %, призведе до загальних виплат в сумі лише 21000 євро протягом усього терміну кредиту.

20 листопада 2013 року                                                                   Дмитро Акоста

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!