Головна / Цікаво знати / Як зібрати дитячу коляску: інструкція для тата

Як зібрати дитячу коляску: інструкція для тата

Самостійно вперше зібрати новеньку коляску для молодого тата буває досить важко. А якщо навіть це і не перша коляска, то системи кріплення та захисту в ній можуть кардинально відрізнятися від аналогічних систем в попередній моделі. Вражаючий вибір сучасних колясок Ви зможете знайти на сайті Клубок.

Безліч фіксуючих елементів призводить батьків в розгубленість. Як зібрати дитячу коляску, щоб користуватися нею без загрози для безпеки дорогоцінного малюка?

Розглянемо основні моменти процесу складання, знання яких допоможе татам впоратися з цим, складним на перший погляд, завданням.

Перед початком збору обов’язково ознайомтесь з інструкцією, що додається до коляски. Інструкція щодо збірки неодмінно входить в комплект кожної моделі. Уважно прочитайте її і приступайте до роботи відповідно до черговості етапів. Збережіть інструкцію на майбутнє, цілком імовірно, що Вам ще не раз доведеться заглянути в неї, коли постане питання про заміну люльки на прогулянкове сидіння, або інші зміни в конструкції.

Не впадайте у відчай, якщо в силу якихось причин ви придбали коляску без інструкції. Пошукові системи в інтернеті запропонують Вам масу інформації, в тому числі і відео на тему «як правильно збирати дитячі коляски».

Поради по збірці, які підійдуть для колясок різних виробників.

  1. Зніміть застібку, фіксуючу коляску в складеному положенні і відкрийте каркас коляски. Система блокування при цьому видасть клацання. Відрегулюйте нахил ручки по потрібній вам висоті.
  2. Після цього приєднайте до рами задні колеса, натиснувши на центральну кнопку і насадивши їх до упору на вісь. Відпустивши кнопку і трохи потягнувши колесо на себе, Ви також почуєте клацання, що свідчить про оптимальну фіксацію коліс.
  3. Знімаються задні колеса таким же чином. Затисніть кнопку на колесі і потягніть його на себе. Регулюючи задню ресору, Ви вибираєте один із запропонованих варіантів ступеня жорсткості.
  4. Наступний етап – складання протектора. Його слід акуратно вставити в пази, розташовані з боків спинок коляски. Розбирається протектор, якщо натиснувши на дві кнопки одночасно, потягнути його на себе.
  5. Знання алгоритму – як зібрати дитячу коляску конкретної моделі, так чи інакше, стане в нагоді при зборі будь-якої іншої. Так, наприклад, при складанні верхньої частини, не повинно виникнути труднощів з регулюванням спинки. У більшості моделей колясок регулюючий нахил важіль (або кільце) знаходиться позаду спинки. Щоб скласти сидіння потрібно розблокувати ручки з обох сторін і за допомогою затвора складання зафіксувати каркас.

Знаючи основні нюанси питання, як зібрати коляску для дітей, ви без зусиль справитеся з цим завданням навіть без інструкції. Завжди перевіряйте надійність кріплення колeс, роботу гальм, фіксацію ременів безпеки та інших важливих елементів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!