Цікаво знати

Як створити бюджетний сайт та вибрати хостинг?

На даний момент багато компаній, приватних підприємців чи просто фізичних осіб бажають мати інтернет-сайти на різну тематику. Дуже багато на даний момент користувачів інтернет є учасниками різного роду соціальних мереж. Там вони висловлюють свою думку, знайомляться з новини людьми, знаходять нових бізнес-партнерів. Але окремий сайт – це престиж, можливість розвитку, незалежного від творця соцмережі, гнучкість та можливість працювати напряму з рекламодавцем.

Перед створенням порталу я задумався над тим, який скрипт обрати. Фінансові можливості були обмежені, тому, почитавши в на формах та вислухавши поради знайомих, зупинився на безкоштовному скрипті Joomla.

Одним із особливостей популярного скрипта є можливість встановлення додаткових плагінів, які дозволяють гнучко налаштувати ваш сайт. Для прикладу, вам не потрібно оплачувати послуги програміста по налаштуванні сайту якщо ви хочете добавити систему авторизації через соцмережі, або коли хочете встановити лічильник відвідуваності. Дуже багато корисних плагінів існує для скприта Joomla – полегшення адміністрування коментарів, додаткові обмеження для коментуючих, оптимиізація сайту, встановлення додаткових статистик для публікацій, можливість міняти дизайн за декілька кліків і ще дуже багато можливостей.

Але безкоштовний сир буває лише в мишеловці. Безкоштовні скрипти, такі як Joomla – займають багато місця на диску, при значній відвідуваності навантажують сервер. Відповідно для таких скриптів необхідно професійне обслуговування. Тому я вирішив звернутися до компанії FREEhost.com.ua. Працівники компанії допомогли вибрати тариф та допомогли в налаштуванні сайту. Спочатку я вирішив оплатити річний хостинг та не брати виділеног осервера, так як не впевнений був у відвідуваності сайту та доходу в майбутньому.

В компанії FREEhost.com.ua мені також допомогли в налаштуванні плагінів по оптимізації скрипта та кешування новин. Це дуже валивий аспект створення сайту. Кешування дозволяє збільшити кількість новин на сайті та відвідуваність без навантаження на сервер. Детальніше про хостинг від компанії для сайту на скрипті ви можете прочитати на сторінці http://freehost.com.ua/ .

До речі, вартує взяти на замітку, що у разі встановлення безкоштовного скрипта ви наражаєтеся на небезпеку від атак зловмисників. Тому рекомендую встановити скрипт контролю за величиною файлів скрипта та датою створення. У разі якщо зловмисники пошкодять сайт, ви будете знати, який файл замінено та на час проведення технічних робіт зможете відновити діяльність сайту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.