Цікаво знати

Як створити самому свій сайт без затрат?

Сучасний світ не можливо уявити собі без Інтернету. На безмежних теренах Інтернету ми можемо знайти будь-яку інформацію про різні події, історію та сучасність. Інформація зберігається на серверах хостинг компаній, а для її візуального відображення ми створюємо інтернет сайти, на які заходимо в інтернет-браузерах.

На даний момент є дуже багато сайтів – так званих скриптів, які виконують команди користувачів сайту на сервері. Більшість з них – це професійні, виконані на замовлення продукти, які виконують певні функції, створенні для певної тематики. Для прикладу – сайти оголошень нерухомості, автомобілів, соціальні мережі і так далі. Є і сайти іншого типу – безкошотвні скрипти, в переважній більшості призначені для блогерів, але за допомогою додаткових плагінів також можуть виконувати функції сеціалізованих сайтів.

Ними часто користуються і компанії, які не можуть дозволити собі значні витрати на сайт.

Але я хочу нагадати читачеві і про сайти, створені за допомогою лише html коду. Багато веб-програмістів вже давно ен створюють портали такого типу, але даремно – адже вони легкі в користуванні, швидкі у відображенні та ефективні для сервера.

Безкоштовний сайт на HTML ви можете створити самі, вивчивши невелику кількість команд та принципи створення сайту.

Як створювати сайт поетапно на базі HTML вам підскаже сайт Seoded.ru. На сторінці порталу ви прочитаєте, як зробити бесплатный сайт на HTML. Зверніть увагу на те, що якщо ви вперше зустрічаєтеся з програмуванням, а тим більше створенням нового сайту, не варто вивчати код HTML з самого початку, так як це може відбити бажання сторити власний проект. Але базові знання ви змушені отримати, інакше не будете мати можливості розпочати сві проект. Рекомендуємо звертати увагу саме на ті речі, які вам потрібні для виконання того чи іншого завдання. В першу чергу ви повинні задуматися над тим, як буде виглядати ваш сайт – де буде розташоване меню, скільки буде розділів, як користувач буде знаходити матеріали? Адже дана інформація буде впливати на дизайн вашого сайту.

Ще вартує знати, що за допомогою сайту ви можете заробляти гроші, яких як мінімум буде достатньо для оплати хостину та домену. Про це – детальніше на сторінках нашого сайту.

Джерело – сайт Seoded.ru

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.