Цікаво знати

Як стати волонтером?

Мільйони волонтерів щодня відіграють важливу роль у підтримці роботи співробітників Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця по всьому світу. Волонтери працюють у різних сферах. Це: допомога літнім людям вдома, робота з малими дітьми, участь у кампаніях і акціях, спрямованих на протидію поширенню соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ/ СНІД, туберкульоз) та інших напрямах. Кожен вибирає той напрямок, в якому він себе бачить краще. Сьогодні стати волонтером може кожен. Для цього не обов`язково далеко їхати чи довго шукати, достатньо звернутися до представників Червоного Хреста у Сокальському районі. Двері і серця співробітників Товариства Червоного Хреста завжди відкриті для всіх, хто в них постукає: чи то стражденний, чи навпаки, людина, котра готова подарувати своє тепло оточуючим.

Якщо ви вже займаєтесь або займалися волонтерством, думаєте про таку можливість або хочете дізнатися більше про це, ми із задоволенням приймемо Вас до лав Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

На Львівщині і у нашому районі успішно працює одна з десяти основних програм Товариства Червоного Хреста – "Загони милосердя", спрямована на допомогу і підтримку нужденних людей старшого покоління.

У ході цієї програми будуть здійснюватися візити волонтерів шкільного віку до літніх людей, надання їм допомоги, наприклад, доставка продуктів харчування, допомога у прибиранні, приготуванні їжі і, безумовно, спілкуванні.

Просимо людей, готових взяти участь в організації та проведенні цієї програми, як волонтери, звернутися до представників Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (телефон: (0322) 244-47-96), в Сокальську районну організацію Товариства Червоного Хреста України (телефон (03257) 7-33-80).

Контакті телефони і адреси районних і міських організацій ТЧХУ Львівщини дивіться в Інтернеті за адресою: http:/lviv-redcross.at.ua/blog/2013-07-22-1931.

Леся ПОЛІХА,
голова Товариства Червоного Хреста України в Сокальському районі.

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.