Цікаво знати

Як вибрати брокера?

Для того, щоб почати реальну торгівлю на ринку форекс, необхідно дуже відповідально підійти до вибору брокера. Брокер – це посередницька ланку, що зв'язує трейдера і міжбанківський валютний ринок. Професіоналізм його дій, надійність та умови проведення торгових операцій призводять до успішної торгівлі.

Основні критерії вибору брокера

Для того, щоб відкрити торговий рахунок, необхідно розпоряджатися певною мінімальною сумою грошей. Наявний стартовий капітал в цьому випадку стає головним критерієм вибору. Деякими брокерами пропонується можливість створення рахунків на невеликі суми, наприклад 100 доларів США. Частина брокерів пропонує мінімальний поріг в 10000 доларів, однак серйозні західні брокери можуть зажадати внести на депозит суми, у кілька разів більші.

Важливо дізнатися величину і тип спреду, які бувають фіксованими або плаваючими. Фіксований спред не залежить від подій на валютному ринку, плаваючий ж регулярно змінює свою величину у випадках, що призводять до підвищеної мінливості цін, і помітно виростає від цього.

Зазвичай брокери не займаються введенням додаткових комісійних зборів, але з ними все ж можна зіткнутися, тому рекомендується уважно ознайомитися з текстом договору. Також деякими брокерами, зазвичай західними, ставлять умови, які зобов'язують трейдера вчинити певну кількість угод, або досягти певної суми місячного обороту грошей. Якщо подібні вимоги не виконуються, з трейдера стягується додаткова плата.

При виборі брокера важливе значення має зручність торгової платформи. Використання платформи може бути платним, як і надання аналітичної інформації. Зазвичай котирування і аналітика надаються безкоштовно, але рекомендується відразу ж дізнатися про ці особливості.

Дуже важлива надійність брокера і реєстрація компанії. Якщо вона є офшорною, то немає ніякої гарантії виконання вимог договору або звичайного шахрайства.

Щоб не зіткнутися з неприємними ситуаціями, слід переглянути, чи є у брокера мережа філій, з якого року він працює, ознайомитися з відгуками, скаргами та реакцією на них. Якщо брокер страхує відповідальність перед трейдером, то це великий плюс, оскільки в деяких випадках втрачені гроші можуть бути повернені.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.