Цікаво знати

Як обрати якісну машинку для стрижки волосся?

Машинка для стрижки волосся — унікальний пристрій, за допомогою якого можна легко, а головне, швидко зробити акуратну і красиву стрижку. До того ж, цей прилад досить простий в експлуатації, а тому машинки для стрижки волосся використовують не тільки в перукарнях, але і в домашніх умовах. Сьогодні у продажу є величезна кількість різноманітних тримерів для стрижки волосся, і часто розібратися в широкому асортименті і придбати важко навіть для професійного перукаря.

Існує кілька типів машинок для стрижки волосся: акумуляторні, вібраційні і роторні. Найбільш потужними моделями є роторні, тому їх купують, як правило, лише професійні перукарі. Вібраційні тримери досить малопотужні, до того ж, не мають змінних лез — такий прилад підійде для постійної стрижки однієї людини. Акумуляторні машинки дозволяють перукареві вільно пересуватися під час стрижки, оскільки мають вбудований акумулятор. Також такі прилади мають знімний ножовий блок, що дає явну перевагу перед іншими моделями.

Але яку б машинку для стрижки волосся ви б не обрали, обов’язково звертайте увагу на наступні моменти.

  1. Леза повинні бути виготовлені з високоякісного нержавіючого металлу;  також вони можуть бути вкриті додатковим матеріалом (титаном або алмазом) — це допоможе ножам служити тривалий час та полегшить роботу.
  2. Зверніть увагу на те, щоб ножовий блок легко відокремлювався від пристрою, дозволяючи очистити внутрішню порожнину. Якщо ви не бажаєте витрачати час на суху чистку, придбайте модель з можливістю вологого очищення.
  3. Важлива також вага машинки — занадто важка модель буде обтяжувати руку, дуже легка — заважати роботі. Обирайте золоту середину.
  4. Корпус тримеру і його деталі повинні бути прогумованими, інакше під час роботи прилад буде ковзати в руці.
  5. відрізняє висока частота руху лез — чим вона вища, тим акуратніше буде зачіска.
  6. Під час стрижки змінювати насадки вкрай незручно (особливо, якщо ви не професіонал), тому купуйте машинку з однією насадкою, висоту якої можна регулювати, відсуваючи і наближаючи її до лез пристрою.
  7. Якщо ви купуєте дротову модель, звертайте увагу на довжину шнура — чим він довший, тим менше незручностей буде доставляти під час роботи.
  8. Якщо ви обрали акумуляторну модель, зверніть увагу на час її роботи без підзарядки — якісна машинка для трижки волосся може працювати не менше 3 годин поспіль.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.