Цікаво знати

Як вибрати кисневий концентратор

Кисневий концентратор – пристрій, що виробляє з навколишнього повітря кисень у високій концентрації. Завдяки вбудованим в апарати спеціальним фільтрам, концентратори подають користувачеві ретельно очищений, позбавлений від забруднень і бактерій кисень, несучий безсумнівну користь організму.

Застосовуючи нескладні поради, наведені нижче, ви зможете без праці зорієнтуватися у великій кількості пропонованих ринком концентраторів і придбати дійсно корисну та функціональну річ.

Види кисневих концентраторів

Приступаючи до вибору концентратора, варто враховувати цілі його передбачуваного використання, необхідні параметри продуктивності та необхідний термін служби. Такі концентратори вам запропонує інтернет-магазин UkrMedShop в розділі концентратор кислорода. Перед вибором радимо звернутися до спеціаліста магазину.

Так, професійні моделі концентраторів, які використовуються в медичних установах, передбачають цілодобовий режим роботи і володіють високою продуктивністю, виробляючи від десяти і більше літрів кисню за одну хвилину. Подібні апарати, наприклад, LF-H-10А, відносять до класу медичного обладнання та застосовують у лікарнях.

При необхідності використання кисневого концентратора в домашніх умовах для створення оптимальних умов пацієнтам, що страждають певними видами захворювань, використовуються моделі концентраторів терапевтичного призначення. Апарати для терапії відрізняються більш компактними розмірами, не шумлять і володіють продуктивністю від п’яти літрів кисню в хвилину, як наприклад, OSD7F. Дуже успішним та ефективним є застосування терапевтичних концентраторів в післяопераційному періоді, а також при бронхіальній астмі, гострих респіраторних захворюваннях і хронічних бронхітах.

Особливою популярністю користуються варіанти кисневих концентраторів, призначених для кисневих барів і володіють продуктивністю від п’яти і більше літрів кисню за одну хвилину. Барні концентратори широко використовуються в дитячих, спортивних, профілактичних і оздоровчих установах, а також комерційних громадських закладах.

Для тих, хто бажає придбати кисневий концентратор для індивідуального використання, створюються спеціальні моделі пристроїв, призначених для дому та офісного простору. Подача очищеної кисню, здійснювана з допомогою компактних і легких апаратів, дозволяє підняти імунітет, провести профілактику респіраторних захворювань і домогтися загального оздоровлення організму. Продуктивність індивідуальних концентраторів досягає одного літра кисню в хвилину – такої кількості цілком достатньо для невеликих домашніх і робочих приміщень.

Доступність або розкіш: концентратор по кишені

Приємним фактором для кожного покупця є можливість вибору кисневого концентратора при будь-яких фінансових можливостях.

Однак варто враховувати, що самі бюджетні моделі, вироблені в Китаї і відрізняються низькою ціною, володіють незначним робочим ресурсом, не доповнені фільтрами і досить шумні при роботі. А на сторінці порталу інтернет-магазину UkrMedShop кислородный коктейль ви дізнаєтесь, як зробити коктейл з кисню.

Більшою функціональністю і надійністю володіють концентратори, вироблені в Німеччині та США, які гарантують покупцеві довгий термін служби, серйозну фільтрацію і мінімальний рівень шуму.

Вибирайте моделі кисневих концентраторів, що повністю відповідають вашим потребам, і будьте здорові!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.