Цікаво знати

Як вибрати квартиру в оренду на одну добу серед великої кількості оголошень?

Дуже багато наших співвітчизників із-за недолугої державної політики змушені орендувати житло, а не будувати. На це є ряд причин – низький рівень доходів, європейські ціни на будівельні матеріали та житлову нерухомість, дорогі кредити. В Україні дуже розвинувся ринок нерухомості, яка надється в оренду. А так як у нас наразі повна безвідповідальність за свої вчинки, практично всі маклери, які діють на ринку, не дають жодних гарантій. Держава не забезпечила громадянина відповідним інструментом для забезпечення своїх прав при недобросовісному виконанні зобовязань маклерами.

Тому на даний час багато бажаючих стараються знайти безпосередньо власника квартири чи будинку, і вже з ним домовлятися про умови оренди.

Портал оголошень allflat.com.ua дозволяє вам знайти безпосереднього власника нерухомості. На порталі ви можете переглянути не тільки пропозиції по оренді нерухомостій Львова, але й всієї України.

Переважно власник порталу оголошень одночасно є власником маклерського агенства. Тому якщо ви зайшли на сайт, в якому є лише пропозиції з одного лише регіону України, будьте уважні.

Переглядаючи оголошення, зверність увагу на правдивість інформації. Весь перелік характеристик нерухомості має співпадати з  реальністю. Якщо ви телефонуєте і співрозмовник каже, що дещо не відповідає дійсності, помилилися – в основному це робиться навмисно. Щоб заманити потенційного клієнта. Радимо не звертати увагу на дану пропозицію.

Майте на увазі, як правило, коли власник нерухомості сплачує податки з доходу, це не є причиною зібльшення оплати за оренду. Більшість маклерів починають пояснювати, що це гарантія стабільності та умов виконання договору. Не радимо такж звертати увагу на дану пропозицію.

Радимо вибрати декілька варіантів подобової оренди квартир. Адже в останній момент у власника можуть змінитися плани. Як правило, при відрядженні у інше місто ви не маєте змоги попередньо оглянути нерухомість, тому радимо попросити відправити якомога більше фотографій вам на пошту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.