Вибрати меблі в кімнату підлітка деколи дуже складно. Добре, коли дитина знає, що він хоче, допомагає зробити батькам правильний вибір. Але, на жаль, у багатьох випадках тінейджери не знають, чого саме хочуть. Вибір кольору шпалер і меблів доходить до суперечок. Головна порада батькам – Не вибирайте класичні моделі меблів, вони не подобаються багатьом підліткам. Крім того, ви повинні відвідувати салони зі своїми дітьми, ви повинні разом знайти хоч який-небудь компроміс.
Насправді запити вимогливих підлітків можна задовольнити. Головне, потрібно вибирати багатофункціональну меблі з яскравим фасадом, яка освіжить кімнату і додасть їй настрій. Багато батьків уникають яскравих тонів, адже вони можуть негативно позначитися на психіці дитини. Насправді в цьому немає нічого страшного. Головне, не клеїти на стіни підліткової кімнати яскраві шпалери, краще вибирати пастельні, нейтральні відтінки, тоді фасад меблевого гарнітура може бути абсолютно будь-який. Для кімнати тінейджера можна вибрати салатовий, жовтий, помаранчевий, червоний, бузковий, рожевий і інші кольори. Оригінально виглядають моделі, які поєднують в собі декілька відтінків.
Будь-якому підлітку сподобається меблі, на фасаді якої зображений 3D малюнок. Такі моделі не коштують дорого, вони відносяться до доступної цінової категорії. У більшості меблевих фірм цей малюнок може вибрати сам підліток.
Меблі для кімнати тінейджера повинні відрізнятися своєю компактністю і оригінальністю рішень. Сьогодні можна знайти будь підлітковий меблевий гарнітур, який підійде, як для великих, так і малогабаритних кімнат. Відмінним рішенням для маленької кімнати буде вибір моделі з ліжком горищем. Такий варіант можна вибрати для братів чи сестер, які ділять одну кімнату на двох. Так, зверху шаф будуть облаштовані спальні місця, таким чином, у кожної дитини буде місце для сну, а внизу окрема шафа для зберігання одягу та інших речей.
Для кімнати братів і сестер також можна купити двоярусне ліжко для дітей. Вона не займає багато місця, а, головне, є зручним і практичним предметом меблів.
Якщо ж площа кімнати дозволяє, то краще купити два окремі ліжка для кожної дитини, інакше залишиться багато порожнього простору.
Краще в кімнату тінейджера вибирати оригінальні моделі шаф, стелажів, письмових столів, стільців і т.д. Як відомо, час не стоїть на місці, дизайнери пропонують безліч рішень, які якраз подобаються підліткам. У їхній кімнаті повинно вистачати місця не тільки для ліжка і робочої зони, де вони роблять уроки, а й для меблів, в якій буде зберігатися певна техніка. Не забувайте, що для підлітків потрібен комп'ютер, принтер, музичний центр, іноді телевізор, DVD та інші пристрої.