Головна / Цікаво знати / Як вибрати взуття для активного проведення дозвілля

Як вибрати взуття для активного проведення дозвілля

Яким би сумно це не здавалося, однак світові та вітчизняні ринки заполонили, м'яко кажучи, не дуже якісні китайські товари, які хоч і відрізняються невисокою вартістю, але якістю своїм все-таки не блищать. Конкурувати в умовах такого ринку можуть тільки ультра якісні бренди, які не тільки пропонують гідним товар, але і ведуть правильну і розумну цінову політику, яка є адекватною для сучасного покупця.

Доступна і не завищена цінова категорія, якість і надійність, висока зносостійкість і фірмовий стиль – ось ті характеристики, які вже багато років допомагають Тімберленд залишатися лідером ринку взуття. Такі люди знають, що якісні і добротні речі можуть зробити їх життя не тільки простіше, але і заощадити час і гроші, які краще витратити з користю для себе, дізнатися щось нове і чогось навчитися. Купівля китайських підробок – не їхня стиль. У речах вони цінують практичну сторону, а не естетичний візуальний ефект. Для таких людей не потрібно намагатися комусь сподобатися або справити враження. Покупці Тімберленд – упевнені в собі не закомплексовані особистості. А взуття Тімберленд відмінно вписується в активний і екстремальний спосіб побуту. Вона добре підходить для різних погодних умов і кліматичних широт, не промокає, що не рветься і не піддається впливу більшості механічних пошкоджень.

Таке взуття можна брати з собою в похід в гори, в скелелазного експедицію, вона добре підходить для парашутного спорту і банджи – джампінгу, стане в нагоді і в пустелі і в крижаній арктичної широті. Напевно, якби Тімберленд випускали щось типу ластів або взуття для дайверів, навіть на дні океану для таких черевиків напевно знайшлося б застосування. Окремо варто обумовити цінову компанію, яку проводить виробник. Ціна на стандартну пару Тімберленд фіксована, тому ви завжди зможете доповнити свій гардероб новенької парою улюблених ТІМів. А от купувати таке взуття в Україні дешевше всього через інтернет. Так ви зможете заощадити чимало коштів, проте заздалегідь вимагайте наявність гарантійного талона та підтвердження, що ви замовляєте саме фірмові оригінальні Тімберленд.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 14 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!