Головна / Цікаво знати / Як вибрати поліпропіленові труби для опалення будинку

Як вибрати поліпропіленові труби для опалення будинку

З кожним днем люди віддають більше переваги поліпропіленовим трубах для систем опалення. Ринок таких труб нерівномірний: залежно від області призначення виробляються труби із сірої та білої PPR. Поліпропілен – це матеріал, що володіє чудовими якостями:

–    надійність;
–    міцність;
–    екологічна чистота.

Крім того, дані труби демонструють ідеальну стійкість при експлуатації в умовах високих температур, також вони не іржавіють і не піддаються корозії, у тому числі і біологічної. Властивості цього матеріалу ніяким чином не впливають на теплоносій, не змінюють його структуру. По ссылке http://www.akvalend.ua/ ви знайдете великий вибір поліпропіленових труб різних виорбників. Компанія АкваЛенд запропонує вам також батареї, котли та інше обладнання для інсталяції системи опалення.

Окремо варто відзначити виняткову простоту монтажу труб PPR, а також не невелику вартість. В процесі монтажу застосовується технологія спайки сполук – використовується високотехнологічний зварної інструмент. Прийнято вважати, що грамотний, професійний монтаж, дотримання норм і правил сприяє довготривалій службі (практично 50 років).
Температурний режим – основний критерій вибору труб для опалення

Головний критерій вибору – це особливості майбутньої експлуатації. Дуже важливо розуміти, що експлуатація в системах опалення увазі використання гарячого теплоносія, а це фактор, на який варто звернути увагу. У нинішній час нескладно купити труби PPR, які призначені для холодного водопостачання, і труби, область застосування яких – системи опалення.

Особливо часто покупці звертають увагу на новий вид поліпропіленових труб – армовані труби (маркування PPR-AL-PPR). Ці труби містять у складі специфічний алюмінієвий шар, що виконує особливу функцію, – такі труби володіють мінімальним розширенням внаслідок впливу високої температури. Професійна якісна зварювання – це запорука абсолютно герметичного з’єднання, що в свою чергу дозволяє уникнути аварійних ситуацій, пов’язаних з проривами теплопроводу.

Чи є недоліки у поліпропіленових труб?

Так, безсумнівно, недоліки є, інакше світові виробники труб випускали тільки даний вид. Основний недолік поліпропілену – це жахливо слабка морозостійкість – невелика мінусова температура (-5 С) вже руйнує матеріал, але системам опалення в більшості випадків це не загрожує. У цьому параметрі поліетиленові труби не мають конкурентів. Саме ця здатність поліетилену, на думку експертів, дасть поштовх створення нового виду труб, що поєднують морозостійкість поліетилену і високу температуру плавлення поліпропілену.

Виробники поліпропіленових труб

Відвідавши спеціалізований відділ супермаркету, а саме відділ поліпропіленових труб, ви знайдете таку різноманітність труб, що самостійно вибрати потрібний матеріал далеко не завжди вийде. У нинішній час особливою популярністю користуються труби турецького виробника, причому, якість цих труб абсолютно не відрізняється від німецької продукції або, скажімо, труб виробництва Польщі, США або Чехії. Більш того, деякі турецькі виробники пропонують покупцям поліпропіленові труби для опалення навіть якісніше європейських аналогів – наприклад, DIZAYN Oxy Plus Kombi – труба, здатна повноцінно функціонувати під тиском 25 атм!

Що стосується європейських виробників, то вельми популярні труби чеського виробництва, компанії WAWIN. Ці труби знайомі на сучасному ринку під назвою Ekoplastik. Поліпропіленові труби чеського виробництва визнані світовими фахівцями, як вироби класу «люкс», а це багато чого варте! Саме тому вартість чеських труб вище турецької продукції.

Також дуже популярними серед фахівців є німецькі труби компанії Aquatherm. Ці поліпропіленові труби цінуються, як ідеальний матеріал для різних галузей (в тому числі і системи опалення):

    системи пожежогасіння;
    системи кондиціонування і вентиляції.

А якщо міркувати про поліпропіленових трубах для опалення, які володіють найвищою якістю на ринку Росії, то кожен майстер скаже, що це труби виробництва Aquatherm. На цих трубах будується Москва-Сіті і зараз третина майстрів впевнено порекомендують саме цю продукцію.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!