Цікаво знати

Як вибрати правильне крісло для педикюру?

Варто врахувати, що перукарні та салони краси необхідно облаштовувати не тільки відповідно до власних смаків та уявленнями про красу, а й орієнтуючись на сучасні санітарно-епідеміологічні вимоги. Так, зробити кабінет поєднаним, тобто надавати в ньому послуги та манікюру та педикюру можна тільки в тому випадку, якщо площа цього самого кабінету не менше 9 кв. м. Крім того, необхідно, щоб в педикюрном кабінеті передбачалося не менше двох ванночок для ніг з підведенням гарячої та холодної води. Втім, можна використовувати і одну ванночку але тільки за наявності спеціальних одноразових вкладишів.

Не варто забувати про необхідність придбання стерилізатора і сухожарові шафи для обробки всіх інструментів, а також про відведення спеціального місця зберігання всіляких аксесуарів та витратних матеріалів.

Тільки віддавши данину всім вимогам, можна приступати безпосередньо до вибору нечисленного залишився обладнання. Одним з найдорожчих і основних атрибутів педикюрного кабінету є відповідне крісло. Однак, крісло для педикюру має цілий ряд особливостей, які необхідно враховувати для полегшення робочого процесу.

Для початку, необхідно визначитися з механізмом регулювання висоти крісла. Він може бути пневматичним, гідравлічним, або електричним. Третій спосіб, безсумнівно, самий зручний і для майстра, і для клієнта, але крісло з таким механізмом коштує дуже дорого. Для бюджетного салону краси розумно буде і зовсім відмовитися від механізму регулювання висоти, придбавши найпростіший і дешевий варіант крісла.

Підстава може бути виконано у формі диска, станини або прямокутника. Різниці, як такої, немає. Втім, є ще четвертий варіант – пересувне пятилучье, яке дозволить спростити процес прибирання під педикюрним кріслом, а також дозволить при необхідності переміщати виріб по кабінету.

Додаткові знімні частини корисні для використання педикюрного крісла з дещо іншою метою. Наприклад, наявність регульованого підголівника дозволить робити косметичні маски, а підлокітники – дадуть можливість майстру манікюру одночасно працювати з руками клієнта. Таким чином, крісло з додатковими знімними частинами може стати універсальним, таким чином позбавивши від необхідності придбання якого-небудь ще обладнання.

Також крісло для педикюру може володіти додатковими зручностями: гачком для сумки клієнта, гідромасажною ванною, обертанням навколо своєї осі, хвильовим масажем спинки, столиком для кави і журналів. Однак, ці доповнення по-достоїнству зможуть оцінити тільки відвідувачі дорогих салонів краси, оскільки в недорогих косметологічних центрах установка такого пристосування просто недоцільна.

Голос Сокальщини на GoogleNews