Цікаво знати

Як вибрати дитині дитячий планшет?

Сучасні діти обожнюють різні ігрові приставки, стільникові телефони, планшети і нетбука. Століття сучасних технологій захлеснув світ дитинства своїми захоплюючими додатками, насиченими софтом, зручними інтерфейсами. Навіть в школах вже існує потреба мати з собою пристрій з виходом в інтернет. Основний момент при виборі дитячого планшета – це цільове спрямування пристрою. Як вибрати дитині дитячий планшет?

Категорія дітей з двох років

Не тільки десятирічних дітей цікавлять планшети, але і найменша категорія початківців користувачів гаджетами з задоволенням готова до освоєння нової інформації. Дворічні діти мало міркують, як користуватися інтернетом і різними додатками. Тому для даної вікової категорії необхідно придбавати іграшкові дитячі планшети, метою використання яких стане навчання малюка абетці і стандартному рахунком цифр.

Пізніше, коли малюк навчиться керувати сенсорним екраном, знаходячи на ньому потрібні букви і цифри, можна переходити до вивчення складів, цілих слів, освоєнню додавання і віднімання, музичних нот. Навчальна програма на дитячих планшетах для маленьких дошкільнят створена з яскравим інтерфейсом, зрозумілим маленькій дитині. Озвучування команд і вітань відбувається через динамік, що допомагає, в свою чергу, тренувати слух дитини. Навчальні програми включають в себе ігрові елементи.

Користувачі з 4-х до 7 років

Дитячий планшет

Планшети для дітей з 4-х до 7 років мають більш складний зміст, ніж у попередньої вікової категорії. Дитині пропонується створювати фотоколажі з різними фрагментами фотографій, навчальними програмами малювання, промовистими книгами, вивченням іноземних мов. Дитина може користуватися інтернетом і заходити на певні сайти. У сучасних пристроях для дітей, де є вихід в інтернет, батьки можуть самостійно вшивати в браузер назви сайтів, на які можна заходити дітям. Це функція створена для того, щоб дитина не заходив на сайти з дорослим змістом.

Існує інтерактивний планшет, який втягує дитину в спілкування з екранним персонажем. На екрані виводиться зображення кота в 3D формі, через що кіт на стереокартинки здається живим. Будь-яку мова екранний персонаж здатний розпізнавати на відстані більше десяти метрів. Кот здатний відповідати на питання, розповідати веселі історії і так далі. У планшеті відбувається систематичне оновлення популярних збірників пісень, що дає можливість використовувати його в якості програвача.

Категорія дітей від семи років

Планшети у віковій категорії «від 7 років і старше» містять повний навчальний комплект з вивченням шкільних програм. Можливість використання інтернету на планшетах даного типу є пріоритетом у виборі гаджета. В навчальних програмах незмінно присутні ігрові елементи, за допомогою яких легше засвоїти будь-який матеріал. Крім книг, що говорять і різних додатків, в планшетах є можливість збільшувати обсяг пам'яті за допомогою знімних флеш-карт, що дозволяє скачувати різні додатки та ігри на пристрій.

Багато планшети влаштовані за принципом двох робочих столів, перший з яких є дитячим робочим столом, а другий дорослим. Свій особистий простір дорослі користувачі можуть замикати на пароль, щоб дитина не могла зайти на їх робочий стіл. У дорослому режимі є функції управління настройками, що дозволяє батькам здійснювати контроль над діяльністю маленького користувача.

Планшет допомагає дитині в розвитку, розширенні кругозору, тренуванні слуху, навчанні спеціальними програмами. До всього перерахованого можна додати, що дитячі планшети начинені різними іграми, музикою, мультфільмами і багатьма цікавими для дитини речами.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.