Головна / Цікаво знати / Який лікувальний ортопедичний корсет для попереку вибрати?

Який лікувальний ортопедичний корсет для попереку вибрати?

Ортопедичний корсет є медичним поясом, носіння якого призначається у випадках захворювання хребта, викривленнях і травмах. Корсет для попереку або інших відділів хребта виготовляється з еластичної повітронепроникної тканини, він так само має спеціальні стягують ремені.

Особливості пристрою поперекового корсета

Залежно від того, яке захворювання хребта треба вилікувати, застосовуються різні типи корсетів. Незважаючи на те, що його застосування буде зрозуміло і схоже, функції можуть бути дуже різними.

Поперековий відділ спини часто страждає через остеохондрозу, грижі, розтягнення, тріщин і затискачів нервів.

Ортопедичний корсет для попереку повинен фіксувати спину і захищати поперек від різких рухів, здатних завдати шкоди хворому.

Такі бандажі повинні підтримувати поперек у момент підняття важких предметів. Адже грижі в цьому відділі хребта найчастіше утворюються саме через надмірних навантажень і неконтрольованих підняттів тяжкості.

При грижі корсет повинен підтримувати зону ураження. У проблемної зони буде додаткова опора, яка може знизити напруженість м’язів, втома, зменшити затиски. У результаті носіння такого бандажа можна мінімізувати больовий синдром.

Це важливо! Медичний лікувальний корсет для попереку (його конкретний вид і терміни носіння) повинні бути обов’язково призначені лікарем. Якщо носити корсет занадто довго, то це може викликати застійні явища в тканинах і набряки. Особливо, коли мова йде про грижу.

Поперековий корсет повністю фіксує область попереку, частина тазу, а також грудної клітки.

корсет підтримує поперековий відділ хребта у фізіологічно вигідному положени

Найкоротший з усіх видів корсетів для попереку – це ортопедичний. Попереково-крижові бандажі мають низьку стінку ззаду. Можуть бути жорсткими або напівжорсткими. Такі бандажі призначені для реабілітації після травм, при радикуліті, міжхребцевої грижі. Особливо ефективний підтримує корсет для попереку при грижі.

Який корсет для попереку вибрати?

Ортопедичні пояси для спини і корсети треба вибирати ретельно. Неправильно підібрана модель не тільки не принесе користі, але також може посилити проблеми. Ефективність впливу бандажа на поперековий і крижовий відділ хребетного стовпа безпосередньо залежить від правильного вибору.

Основні параметри підбору поперекового корсета:

Ступінь жорсткості. Все залежить від конкретної проблеми, яку треба вирішити. Якщо людина не може розпрямити спину від болю, знаходиться в реабілітаційному періоді після травм і переломів, лікує міжхребцевих грижу, необхідний корсет сильної фіксації, найжорсткіший з можливих варіантів;

Тип і розмір – ці показники повинен визначити травматолог після того, як проведе ретельне обстеження. Жорсткий корсет можна купувати виключно за призначенням лікаря. Що стосується напівжорстких корсетів, треба орієнтувати на обсяг талії або обхват попереку (живота). Перед вибором конкретної моделі необхідно знати свої актуальні показники. Заміри робляться за день до покупки, найкраще вимірювати тіло без одягу. Великий вибір корсетів ви можете знайти на сайті Dopomoga.ua. В розділі “Корсеты и бандажи ортопедические” на сторінках магазину вам запропонують корстеи різних виробників на ваш вибір. Замовлення ви можете зробити безпосередньо на сайті.

Можна зустріти такі різновиди корсетів-бандажів:

Зігріваючий пояс-корсет для попереку – це легкий напівжорсткий бандаж, який можна підбирати самостійно. Купується з метою полегшення болю при радикуліті, остеохондрозі. Лікує сухим теплом, бо прогрів підсилює кровотік, що сприяє зняттю запального процесу.

призначений для оберігання попереку від переохолодження та підтримки постійної температури

Напівжорсткий бандаж або фіксуючий корсет для попереку є підтримкою хребта в правильному з точки зору фізіології положенні. При різних захворюваннях спини сприяє зниженню больового синдрому. Відмінно підходить в якості додаткової підтримки попереку, при інтенсивному фізичній праці, постійному перебування за кермом автомобіля.

Жіночі ортопедичні корсети. Розроблені з урахуванням будови жіночої фігури. Не тільки знімають болі в області попереку, особливо стріляючі болі, але також полегшують часті фізичні навантаження (генеральне прибирання, прополювання грядок);

Ціна на поперекові ортопедичні корсети

На те, скільки коштує корсет для попереку, впливатиме безліч чинників. До основних факторів ставляться розмір вироби (незначна розбіжність в цінах), фірма-виробник. Чим краще фірма зарекомендувала себе на медичному ринку, тим вищою буде ціна виробу. Але знайти хороший товар завжди можна і у маловідомих фірм.

Незалежно від можливої ​​цінової разбежки, поперекові корсети доступні кожній людині. Краще сього робити покупку в спеціалізованому магазині. Якщо в місті таких магазинів немає, можливо, варто розглянути доставку поперекового корсета потрібного розміру і категорії з довколишнього великого міста.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!