Головна / Цікаво знати / Якому банку варто довірити свої іноземні активи?

Якому банку варто довірити свої іноземні активи?

На сьогоднішній день у межах нашої держави працює велика кількість банківських установ, які пропонують різноманітні послуги, як жителям України, так і різним іноземним компаніям і приватним особам. Саме їм, як нікому, важливо знайти надійного партнера на нашому ринку банківських послуг, кому вони зможуть довірити свої активи і хто не підведе їх у важкій ситуації, а, навпаки, подасть руку допомоги. Якраз таким банком є ​​наш Укрсиббанк (Bank BNP Paribas Group), який веде свою діяльність вже не перший десяток років і зарекомендував себе надійним партнерам для багатьох іноземних компаній (їх налічується більше тисячі штук). Ми гарантуємо, що надамо Вам будь-яку посильну допомогу, пов’язану з отриманням або переведенням грошових знаків більшості країн світу, як за межі України, так і в її межах.

Давайте розглянемо перелік банківських послуг, на які можуть розраховувати нерезиденти нашої країни, які співпрацюють з нашим банком. Розташований нижче список практично нічим не відрізняється від списку послуг, які ми надаємо жителям України, що вже говорить багато про що:

Пакет послуг «Все включено». Вибираючи цей тип послуг, Ви можете ні про що не турбуватися. Ми подбаємо про те, щоб Ви отримали сервіс найвищої категорії якості. Даний пакет послуг забезпечить повну підтримку Вашого бізнесу, а також різні фінансові преференції на отримання банківської допомоги (кредитів), розміщення вкладів і так далі. Багато наших клієнтів взяли цю програму за основу і вже зараз насолоджуються усіма її перевагами. Рекомендуємо і Вам пильно до неї придивитися.

Страховий пакет. Дозволить Вам захистити своє власне життя, а також життя Ваших близьких людей від різних напастей. Також ми пропонуємо і комплекс послуг із страхування майна, як рухомого, так і нерухомого.

Депозитна осередок. Використовується для надійного зберігання цінностей та важливих документів. Ми можемо запропонувати оренду різних за розміром осередків, а також всілякі способи їх захисту. Персонал Ukrsibbank проінформує Вас з цього питання детальніше, якщо у Вас виникне бажання скористатися даною послугою.

Різні рахунки для зберігання грошових коштів – «на вимогу» (дає Вам можливість здійснювати різні фінансові операції з контрагентами); терміновий (ідеальний для зберігання та отримання відсотків від вкладів).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!