Цікаво знати

Як купити надувне ліжко?

Що стосується забезпечення комфортних побутових умов, то будь-яке нововведення можна вважати вдалим, якщо воно не втратило первісну популярність, обумовлену інтересом до новинки, і стало затребуваним. Про ліжках, які надуваються повітрям, в контексті даного твердження говорити цілком доречно: придбання і активне використання цих виробів давно стало нормою. Причому багато хто купує їх, як то кажуть, всерйоз і надовго, з метою заміни традиційних меблів. Отже, сучасній людині все частіше доводиться вирішувати: «Яке надувне ліжко краще купити?» Вироби даного типу – це безкаркасні предмети меблів, що складаються з:

     еластичною оболонки (водостійкий ПВХ);

     повітряних камер;

     поперечних і / або поздовжніх вставок;

     клапанів (отворів) для накачування повітрям.

Крім того, конструкція деяких моделей припускає наявність вбудованого насоса. Оболонка служить обрамленням виробу і надає йому форму. При наповненні повітрям камери розширюються, розтягуючи еластичну «шкіру» до необхідних розмірів. Таких повітряних камер може бути від 2-х до 6-ти шт. Провідні виробники, список яких очолюють Intex і Bestway (їх продукція представлена ​​в нашому інтернет-магазині), радують своїх клієнтів різноманітністю моделей. Так, варіантів багато, але їх об'єднує важлива гідність – зручність. Домагаються цього завдяки використанню унікальної системи підтримки тіла в розслабленому стані, що гарантує комфортний, а значить, більш здоровий сон. Ефективність цієї системи забезпечена спеціальними поздовжніми, у формі плоских ромбів, а в інших моделях – циліндричними вставками, які розміщені всередині матраців (камер). В процесі надування вони наповнюються повітрям, приймаючи вертикальне чи горизонтальне положення. Вставки «відповідають» за жорсткість і стійкість. Саме вони підтримують тіло людини, не дозволяючи хребту сплячого зайво прогинатися. Число вставок залежить від кількості камер вироби: в 1 матрац вбудовується 1 ряд вставок. Тобто більшу кількість камер припускає більше вставок, що, в свою чергу, покращує комфортність такого спального місця. Продукція Intex або Bestway довела свою довговічність, міцність і комфортабельність, тому краща надувне ліжко та, яка виготовлена ​​на заводах цих провідних виробників.

Скільки коштує надувне ліжко?

Вибір виробів даного типу досить різноманітний: вони можуть мати різну форму, колір, конструкцію, розміри, комплектність. Крім звичних прямокутних моделей, існують круглі і овальні. Колірна гамма – від строгого синього або чорного до аристократичного світло-сірого (Intex 66962) і бежевого (Bestway 67397). Є й більш сміливі рішення – бордо (Intex 68881), лайм (Intex 67716); зустрічаються комбіновані варіанти (Intex 67714, Bestway 67432 і ін.). В основному всі моделі мають монолітну конструкцію: висоту, розміри, форму в ході експлуатації вони не змінюють. Це вироби стандартного типу. А ось трансформер легко «перетворюється» на інший предмет обстановки. Наприклад, Bestway 67386 з підйомною спинкою: вдень виробу можна надати форму дивана і використовувати для перегляду фільмів, для читання, а на ніч опустити спинку, щоб солодко виспатися. Зрозуміло, ціна майбутнього улюбленого ложа залежить від його функціональних можливостей, розміру, дизайну, наявності вбудованого насоса і інших чинників. Тому, щоб зрозуміти, скільки коштує надувне ліжко, потрібно, перш за все, відповісти собі на питання: «А для чого я її купую?" Якщо передбачається придбання «запасного аеродрому», тобто похідного варіанту, який можна буде брати з собою на дачу , в похід, розміщувати на ньому на нічліг гостей, то бюджетні варіанти до 500 грн. будуть цілком раціональним вкладенням коштів. Моделі наступної цінової категорії (до 1000 грн.) – Це більш функціональні і більш цікаві дизайнерські й конструкторські рішення. Елітні надувні ліжка ціна яких понад 1000 грн., Безумовно, стоять цих грошей, так як це найбільш комфортні ортопедичні вироби. Крім того, вони мають привабливу «зовнішність», що важливо для гармонійного «вливання» в інтер'єр.

Голос Сокальщини на GoogleNews