Цікаво знати

Кам’янка-Бузький район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

20 вересня рятувальники Кам’янка-Бузького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області провели у загальноосвітній школі № 3 міста Кам’янка-Бузька пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

На початку заходу рятувальники розповіли присутнім про різноманітні надзвичайні ситуації, та чому вони виникають. Поговорили й про основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема: пожежної безпеки у побуті та на природі, правильним діям у разі виникнення пожежі у будинку, ознайомили з правилами поведінки під час виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

Найбільшою розвагою для дітей став пожежний автомобіль та рятувальне обладнання. Саме його вогнеборці щодня використовують для гасіння пожеж чи ліквідації наслідків різних надзвичайних подій.

Учасники акції мали можливість одягнути захисні костюми рятувальників, котрі дають змогу вогнеборцям працювати при високих температурах, бойовий одяг і каски, розглядали спецінструмент. Кожен охочий міг спробувати самостійно попрацювати, як рятувальник, ліквідувати умовну пожежу.

Кам’янка-Бузький район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»Кам’янка-Бузький район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»


Голос Сокальщини на GoogleNews