Головна / Цікаво знати / Козацька ідея – жива!

Козацька ідея – жива!

Вже давно минули ті часи, коли козаки захищали свій рідний край. Але дух козацький живе і понині. Сьогодні є багато різних козацьких організацій. Вони не воюють, як їх діди і прадіди з шаблею в руках, а роблять свою справу. Бо настав час, коли треба для України жити, творити, самовіддано працювати, щоб збудувати духовну, економічно і політично міцну державу. Одним з таких козацьких товариств є Всеукраїнська громадська організація Українське реєстрове козацтво. Нашим гаслом є духовність і патріотизм. Це ті вершини, на які наші козаки піднімаються і ведуть за собою інших. Осередки нашої організації створені по всій Україні. Не винятком став і наш район, де не перший рік проводить просвітницьку роботу районне товариство Українського реєстрового козацтва під керівництвом отамана Василя Нідзвіцького. Козаки-реєстровці активно беруть участь у всіх заходах, що проводяться на Львівщині. Цього року на свято Покрови Пресвятої Богородиці було посвячено прапор Сокальського районного товариства Українських реєстрових козаків у храмі св. ап. Петра і Павла у Львові. Козаки-реєстровці беруть активну участь у багатьох патріотичних заходах. Наприклад, День міста Великих Мостів. У Куличкові були учасниками заходу "Скарби нації", і допомагали в його організації місцевому молодіжному "Пласту". Реєстрові козаки тісно співпрацюють з прикордонниками, військовою частиною у Великих Мостах, школами щодо патріотичного виховання підростаючого покоління.

Нині в нашій організації налічується поки що вісімнадцять осіб, але, як хто хоче стати членом нашого товариства, то звертайтесь телефонами: 0977019697 (Василь Нідзвіцький), або 0972637979 (Михайло Годісь).

Не встидайтеся одягнути вишиванку і стати під національний стяг.

Михайло НІДЗВІЦЬКИЙ,

заступник отамана районного товариства Українських реєстрових козаків.

 

На знімку: гетьмани Українського реєстрового козацтва Анатолій ШЕВЧЕНКО (в центрі) та Львівський обласний отаман Василь ПАВЛЕЧКО вітають отамана Сокальського реєстрового козацтва Василя НІДЗВІЦЬКОГО з присвоєнням звання полковника.

Загрузка...

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!