Головна / Цікаво знати / Керамічна плитка – переваги, недоліки

Керамічна плитка – переваги, недоліки

Керамічна або кахельна плитка, прозвана так на основі німецького слова кахель, відома як матеріал для оздоблення стін і підлоги ще з доісторичних часів. Але досі не втратила своєї актуальності в якості оздоблювального матеріалу. З розвитком науково-виробничої бази поліпшувалося і удосконалювалося як якість цієї продукції, так і її експлуатаційні властивості. На основі технології виготовлення кераміки було впроваджено виробництво керамічного граніту – саме такого, як вам запропонує ceramic-city.com.ua інтернет-магазин керамічної плитки.

Керамічна плитка і матеріали, створені на її основі, мають безліч переваг, більшість з яких роблять їх в деяких випадках безальтернативним варіантом обробки. Головне достоїнство керамічної плитки – стійкість до дії вологи і перепаду температур – виводять її на лідируючі позиції в обробці басейнів, лазень, ванних кімнат.

А висока зносостійкість, стійкість до впливу миючих (у тому числі і агресивних) хімічних речовин, екологічна безпека, гігієнічні якості значно знижують матеріальні та трудові витрати на догляд за плиткою в процесі її експлуатації. Вибираєчи керамічну плитку для ванни вам необхідно відразу задуматися над дизайном кімнати і де в ній ви розмістите душову кабіну. Великий вибір душових ви найдете на сторінках магазину http://ceramic-city.com.ua/catalog/santehnika/param/sect/12714/. Душова кабінка – дуже функціональний предмет ванної кімнати.

Разом з цими перевагами перед іншими оздоблювальними матеріалами величезне число кольорів, відтінків, малюнків та інших дизайнерських рішень у виробництві керамічної плитки дозволяють її використання як практично в будь-якому інтер’єрі, так і для створення особливого інтер’єру приміщення. До головних недоліків керамічної плитки відносяться її холодність і жорсткість. І якщо перший недолік можна успішно подолати за допомогою пристрою теплої підлоги, то другий остаточно і безповоротно виключає укладання плитки в якості підлогового покриття в спальнях, дитячих кімнатах, приміщеннях для заняття спортом.

Щоб дізнатися про багато технічних і експлуатаційних характеристик потрібної керамічної плитки досить уважно оглянути її упаковку, де, як правило, нанесено безліч різних кольорових значків. Кожен виробник плитки намагається вказати максимальну кількість якостей і параметрів, її характеризують. Правда, до світового одноманітності в маркуванні ще дуже далеко. Стандарти в різних країнах не однакові, допуски в характеристиках – теж. Та й не вся інформація по купується плитці нанесена безпосередньо на упаковку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!