Цікаво знати

Кіберспорт Дота – що потрібно знати про турнір

Кіберспорт Доту 2 – турнір, який грає дві команди по 5 гравців. У кожній грі одна команда виступає за сторону добра, інша – за сторону зла. Перемагає та команда, яка зруйнує трон суперника. Кожен гравець гри має по одному персонажу. Персонаж має певні здібності, які відрізняються від інших. У всіх є свої переваги над іншими, є і слабкі сторони. Персонажа можна прокачувати, розвивати, купувати сили, зброю та інші речі.

Офіційний реліз гри відбувся в 2011 році. Гра стала мега популярною завдяки неймовірно розкрученої рекламі. Перед виходом гри, творці анонсували турнір з призовим фондом 1000000 доларів. Ця новина розлетілася по всьому світу шаленими темпами. Це стало основним двигуном розвитку кіберспорту в світі, адже кожен хотів отримати таку велику суму грошей.

Сьогодні кіберспорт Доту 2 став найпопулярнішою грою сучасності. Весь світ створює команди, організації, турніри. Турніри бувають найрізноманітніших масштабів: від маленьких до світових. Найбільший турнір проходить щоліта уже 9 років поспіль під назвою The Internetional. У перший рік призовий фонд гри склав 1000000 доларів, цього ж року він виріс до 30000000 доларів.

Основні види турнірів:
• Major;
• Minnor;
• The International.

Кіберспорт Доту 2 став настільки популярною грою, що люди стали не тільки грати, але і стежити за грою. Все це набрало таких обертів, що букмекерські контори стали офіційно відкривати ставки на гру Доту 2. Можна ставити ставки на гру, речі, персонажів. У будь-якого букмекера можна зробити ставку, внести кошти і чекати виграш.

Щоб зробити ставку на Доту 2 потрібно перед грою вибрати букмекерську контору і поставити на перемогу однієї з команд. Це не що інше, як поставити на футбольний матч або будь-який інший вид спорту. Переважно ставку можна робити на одну з команд, проте бувають і винятки. Це може бути тотал або індивідуальний тотал. При виборі букмекерської контори найголовніше звернути увагу на коефіцієнти. У різних букмекерів вони можуть відрізнятися, особливо для великих турнірів.

Робити ставки на кіберспорт Доту 2 ще простіше ніж на будь-які ігри, так як тут не буває нічиїх. Ставити можна тільки на перемогу однієї з команд. Зробити ставку можна тільки на великі, офіційні світові матчі. Ставок на регіональні матчі не буває. Перелік всіх доступних турнірів можна подивитися на офіційному сайті. Ставки на Доту 2 стали настільки популярними, що переганяють класичний футбол. Ставки на Доту 2 – зручно, просто і вигідно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.