Цікаво знати

Київські митники вилучили майже 2 тонни китайської продукції на 3 млн грн

Київською митницею, під час митного огляду авіавантажу з Китаю, виявлено суцільну невідповідність фактичного вмісту коробів тому, що зазначений в товаросупровідних документах.

Перевіривши всі позиції, (від дитячого взуття та інфрачервоних термометрів, захисного скла і чохлів для мобільних телефонів до дрібної електроніки) митники виявили розходження практично по всіх характеристиках вантажу. Так, наприклад, захисного скла для мобільних телефонів виявлено значно більше від зазначеного в супровідних документах, HDMI сплітери були іншої моделі, дитячого взуття – не вистачало, а LED драйвери – взагалі відсутні.

Отже, відповідно до Митного кодексу України, дані дії кваліфікуються як переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю через подання митному органу як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо кількості товару.

Київською митницею Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. 1,9 тонн товару вартістю 3 млн грн вилучено до винесення судом рішення у справі.

Голос Сокальщини на GoogleNews