Цікаво знати

Класифікації наметів для риболовлі

Для багатьох чоловіків риболовля є найулюбленішим заняттям, де можна не тільки ловити рибу, а й відпочити від міської суєти. Рибалку з комфортом можна провести в літню пору в сонячну і безвітряну погоду або коли мошкара і комарі не заважають відмінно проводити час. Якщо збиратися на риболовлю на кілька днів, то намет стане невід’ємною частиною.

Можна і переночувати в машині або під тентом, але це не зрівнятися з нічлігом в наметі.

Класифікації наметів, як такої, не існує. Але можна розглянути основні групи видів наметів:

– штурмові намети і намети для експедицій. Дана група наметів має мінімальну масу і габарити. Але при цьому, мають максимальну стійкістю до вітрів, снігу і дощу;
– туристичні намети. Мають габаритами, які забезпечують зручне проведення часу. Як і штурмові намети, вони також стійкі до екстремальних погодних умов. Вага палатки буде залежати від особливостей складових компонентів і кількості спальних місць. Незважаючи на вагу, намет може транспортуватися однією людиною. Даний тип наметів є найбільш поширеним, оскільки мають широкий спектр застосування в різних умовах.
– кемпінгові намети. Дані тип наметів має великі габарити, всередині яких можна вставати в повний зріст, і велику вагу. Такі намети є найбільш зручними, оскільки завдяки їм можна відпочивати зі всією сім’єю або з великою компанією друзів. Через велику вагу, такі намети можна транспортувати тільки на автомобілі або на човні.
– спеціальні рибальські намети. Дана група наметів в свою чергу ділиться на дві підгрупи: намети для риболовлі взимку і шелтери (коропові намети).

Всі вищеописані групи наметів можна купити на сайті Zabros. Ціни на намети відповідають якості, і залежать безпосередньо від призначення, особливостей конструкції, якості матеріалів і наявності компонентів для додаткового затишку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.