Головна / Цікаво знати / Княжа варта : безпека понад усе

Княжа варта : безпека понад усе

Безпека – не привілей, а право, на яке може розраховувати кожен. Саме так вважають спеціалісти охоронної компанії «Княжа варта», адже гарантують надання якісних телематичних послуг. Група компаній була створена в 2000 році і протягом майже двох десятиліть залишається ключовим гарантом впевненості та надійності для багатьох клієнтів.

Займаючись організацією заходів із забезпечення комплексної безпеки, «Княжа варта» обслуговує понад 10 000 приватних клієнтів та власників бізнесу, які довіряють компанії найцінніше: не тільки нерухоме майно чи авто, а й власний захист.

Не зважаючи на розвиненість сучасних методів викрадення, ми можемо гарантувати ефективну протидію злочинцям, адже маємо на озброєнні новітні розробки та найкращі комунікації. Серед них: інноваційні мобільні (GSM) та супутникові (ГЛОНАСС / GPS) системи, унікальні розробки, запатентовані власними спеціалістами, якісна структура моніторингу та аналітики, перевірені технології розшуку та допомога поліції.

18 років на ринку послуг із забезпечення безпеки дозволяють гарантувати впевненість у якості надання послуг, адже досвід компанії «Княжа варта» вимірюється безліччю успішних проектів. 3 відмовостійких центри безпеки – надійна допомога у вирішенні найважливіших завдань, адже вони виконують повний моніторинг сигналів тривоги у режимі нон-стоп. Клієнт може бути впевнений у своїй безпеці 24/7. Компанія вирізняється великою кількістю груп швидкого реагування. Вони налічують понад 1000 бригад, які складаються як із власних, так і із партнерських екіпажів.

За послугами спеціалістів структури звертаються не лише приватні власники транспортних засобів, а й лідери автомобільної промисловості та дилери, працюючі на території всієї країни. Також компанія займається охороною банківського сектору та торгових об’єктів.

Завдяки підготовленим екіпажам та якісним комунікаціям щодня вдається запобігти сотням крадіжок та автомобільних угонів не лише в Україні, а й на території країн СНД, Азії, Європи.

Як гарантувати безпеку нерухомого майна?

Один із основних напрямків діяльності компанії – охорона котеджів, приватних будинків та квартир. Комплексний захист житла дозволяє гарантувати впевненість у надійності власних стін та безпеці родини.

Клієнти охоронної організації можуть не перейматися стосовно несанкціонованого проникнення чи побутових аварій, адже захист житла передбачає встановлення ряду датчиків: для контролю відкриття дверей та руху, фіксації диму, протікання води чи витоку газу.

Бездротове обладнання, яке забезпечує віддалений контроль, легко та швидко встановлюється – це займає лише біля 3 годин.

Щоденно у приватних будинках та котеджах коїться кілька десятків пограбувань. Щоб запобігти неприємностям потрібно завчасно піклуватися про безпеку дому та територію. У компанії «Княжа варта» є готове рішення – пакет послуг на вибір, який забезпечує комплексний підхід до охорони житла від проникнення або побутових неприємностей. Встановлюючи охоронну систему в будинку, спеціалісти компанії розробляють індивідуальній проект, який залежить не лише від особливостей та розміру будинку, а й від побажань та бюджету власника.

Безпека транспорту: надійний захист автомобілів

Часто навіть досвідчені водії потрапляють в халепу на дорозі або залишаються без своєї улюблениці через злодіїв. Щоб уникнути неприємностей, експерти компанії «Княжа варта» підібрали кілька варіантів захисту авто.

Комплекс послуг включає кілька напрямків роботи. Сучасні технології і бригади швидкого реагування забезпечують:

· охорону від угону;

· особисту безпеку;

· допомогу у випадку ДТП;

· повернення викрадених авто;

· знижку КАСКО.

Тепер клієнти можуть бути впевнені, що особиста техніка, автопарк компанії чи моделі магазинів залишаються на своїх місцях. Крім того, компанія пропонує послуги моніторингу автопарку, який включає організацію витрат на його утримання.

Безпека бізнесу: охорона комерційної нерухомості

Власники компаній та торгових точок часто потребують контролю за безпекою магазинів, офісів, банків, ювелірних салонів та інших об’єктів. Надаючи послуги власникам бізнесу, спеціалісти компанії можуть забезпечити установку сигналізації для охорони, системи пожежної безпеки чи відеонагляду. Також «Княжа варта» може організувати фізичну охорону і моніторинг транспорту.

Таким чином, клієнт може бути впевнений, що в критичній ситуації побутового характеру чи при діях, пов’язаних з крадіжками, екіпаж вчасно зреагує та прибуде на місце, попередивши нещастя.

«Княжа варта», працюючи більше 18 років у вибраному напрямку, не перестає доводити, що вона варта довіри та є визнаним лідером ринку охоронних послуг не лише регіону, але й України. Компанія має у розпорядженні новітні технології та значні людські ресурси, які гарантують високу якість послуг.

Завдяки тому, що підготовка співробітників відбувається в умовах, які наближені до реальних, а більшість екіпажів мають неабиякий досвід, клієнт може розраховувати на гарантування максимального рівня безпеки. Завдяки роботі кращих спеціалістів клієнт може зберегти всі важливі елементи життя: близьких та себе, бізнес, нерухомість, авто, забезпечуючи законне право суб’єктів господарювання та фізичних осіб на приватну власність.

Телефон: 032 253-83-63
093 715-15-15
E-mail: office@kniazha-varta.com

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!