Цікаво знати

Книги для дітей 7-10 років на іноземних мовах

Діти легше і швидше засвоюють нову інформацію, тому вже в ранньому віці варто задуматися про їх розвиток і навчання. Особливо це актуально в питаннях вивчення іноземних мов. Для цього ви можете вибрати будь-який зручний для вас метод, але ніколи не забувайте про те, що книги можуть багато в чому спростити процес навчання.

Наш інтернет-магазин пропонує на ваш вибір широкий каталог дитячих книг на іноземній мові з яскравими і барвистими ілюстраціями. Просте і доступне виклад тексту, приємна ціна і оперативна доставка дозволять вам купити наші книги для дітей 7-8 років з особливою вигодою і користю як для вас, так і для вашого малюка.

Як мотивувати дитину самостійно читати книги іноземною мовою

Чи не кожен малюк любить читати. Для деяких це навіть видається якимось випробуванням. Для того, щоб зробити цікавими книги для дітей 9 років, недостатньо просто купити барвисте видання і сказати малюкові “читай”. Тут потрібен особливий підхід і правильна мотивація.

Якщо ваш малюк відмовляється читати книги для дітей 8 років на іноземній мові, то спробуйте один з наступних методів:

  • Проявляйте разом з ним інтерес до навчання. Почніть з малого – виберіть книги для дітей 8-9 років разом з малюком, запитаєте його думку про прочитане, цікавтеся, наскільки подобається йому придбана книга.
  • Вибирайте хороших репетиторів. Якщо ви не можете самостійно допомогти дитині читати книги для дітей 9-10 років, знайдіть для цього хорошого репетитора, з яким би вашій дитині було цікаво і комфортно.
  • Придумуйте захоплюючі методи читання. Вирішивши замовити книги, подумайте відразу про те, що вони дадуть вашій дитині крім вивчення мови. Зупиніть свій вибір на більш простих і лаконічних оповіданнях, які в майбутньому ви зможете інсценувати з дитиною, намалювати сюжет на папері і т. П.
  • Вибирайте тільки те, що подобається вашій дитині, а не те, що подобається вам. Кращі книги – це ті, які вибере ваша дитина. Так можна залишатися впевненим, що читання дійсно принесе йому задоволення.
  • Після прочитання книги, глави або абзацу обов’язково поцікавтеся у дитини, що йому було зрозуміло, а що – ні. Розберіть складні моменти і не забудьте повторити їх через деякий час в ненав’язливій формі.

Буде дуже добре, якщо після прочитання книги для дитини 7 років ви разом подивіться знятий по ній мультфільм (якщо він, звичайно, є) також на іноземній мові.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.