Головна / Цікаво знати / Книжка замість іграшки: цікава добірка для малечі

Книжка замість іграшки: цікава добірка для малечі

Вашому малюкові раптом набридло гратися з іграшками і при цьому його або її переповнюють залишки енергії? Не переймайтесь. Є один безпрограшний варіант. Це невеличкі книжечки для дітей, які і своєю формою і змістом дуже подібні до тих іграшок, з якими малеча так любить проводити свій час. Картонні панорамки, карусельки, розкладайки та книжки-доріжки-загадки з віконечками, які одразу привернуть до себе увагу непосидючих бешкетників та бешкетниць.

Дитячі книжки для найменших

Серія “Наша книжка-розкладайка”, видавництво “Ранок”

Література для дітей дошкільного віку — це горизонтальні розкладайки, розгортайки або як їх люблять називати частенько самі діти – “розкладачки” – це такий вид інтерактивної книжки, принцип взаємодії з якою можна охарактеризувати наступним реченням – “чим більше будеш розгортати частини-сторінки цієї диво-штукенції на будь-яку зі сторін, тим більше отримаєш задоволення від побаченого у ній”. В представленій серії є чотири книжки на чотири різні теми – “Весела ферма”, “Лісові стежки”, “Ми їдемо, їдемо…” та “На воді й у небі”. Текстова структура кожної такої книжечки – різновид віршованої оповідки(авторства поета Геннадія Меламеда). Малеча матиме змогу ближче познайомитися з мешканцями ферми, блукатиме серед дерев і чагарників прадавніх лісів, спостерігаючи за тими, хто там живе і чим харчується. В книжечках “Ми їдемо, їдемо…” та “На воді й у небі” маленькі пізнайки побачать те, на чому люди зазвичай пересуваються в наш час і навіть зможуть політати й поплавати. Формат таких книжечок спеціально розроблений таким чином, щоб малечі не було нудно і вона хотіла повертатися до цих диво-літературних штучок ще раз й ще раз.

Серія “Карусельки”, видавництво “Кредо”

Дитячі книги від 0 купити — тепер не складність! Якщо ваші дітки в захваті від розкладайок, тоді їм до душі також припадуть книжечки із серії “Карусельки”. Це такий тип книжок-панорамок, які розкриваються на всі 360 градусів і за своєю будовою дійсно нагадують ту саму карусельку, яка просторово-літературно прокручує перед вами щось цікаво-пізнавальне або переповідає сюжет усім відомої казки. До цієї серії увійшли книжечки “Червона шапочка”, “Транспорт”, “Рукавичка”, “Ріпка”, “Принцеса на горошині” та “Дюймовочка”. Якщо малечі подобається швидко прокручувати щось у руках або спостерігати за тим, як блискавично перед нею розгортаються події якоїсь цікавої історії, формат книжок-карусельок – саме те, що треба. Казки на сторінках таких книжечок швидко набувають об’ємності і доступності для розуміння маленьких слухачів або тих, хто уже навчився читати.

Серія “Книжка-схованка з чарівними крилами”, видавництво “Кристал Бук”

Розгадувати загадки – одне з найцікавіших занять і багато для кого з малечі – це найкраща альтернатива іграшкам. В серії “Книжка-схованка з чарівними крилами” є чотири таких книжки. Основна тема тут – декілька тематичних загадок, які пропонується розгадати – “Чий це хвостик?”, “Чиї це лапки?”, “Чия це домівка?”, “Чий я малюк?”. На кожній зі сторінок представлена одна загадка, яку потрібно розгадати і якщо малюк впорається з цим завданням, то може відкрити те саме “чарівне крило” з відповіддю та перевірити сам себе. Тут також є всіма улюблені віконечка, які є невід’ємною і що цікаво – найсуттєвішою частиною самої загадки.

Серія “Відчиняємо віконця”, видавництво “Віват”

Книги-іграшки у формі віконечок і загадок, які вже згадувалися вище, також присутні у серії книжок “Відчиняємо віконця”. Принцип такий самий, як в серії з “крилами”, але відповідь з самої загадки ховається за одним великим віконечком. Оформленням книжок і написанням текстів займався дитячий ілюстратор і автор – Нік Акланд. В серії присутні чотири книжечки – “Світ океану”, “У джунглях”, “На фермі” та “Веселі тварини”. В кожній з книжок є десять зачинених віконечок, за якими ховаються найвідоміші людству представники тваринного або підводного світу.

Серія “Книжка з доріжкою”, видавництво “Ранок”

Купити дитячі дешево можна в книгарні «Є»! Книжки-доріжки – це окремий і водночас неповторний світ. Серія “Книжка з доріжкою” представлена у п’яти книжечках – “На лісових стежках”, “Допитливе цуценя”, “Кольорові доріжки”, “Нове вбрання кошеняти” та “Хто живе на фермі?”. В чому особливість таких книжок? Доріжки тут не просто намальовані, вони рельєфно виокремлені у картонній основі кожної сторінки – малеча зможе вільно водити пальчиком в глибині такої доріжки та вирушати туди, куди їй забагнеться. Тут також є віконечка, за якими зазвичай ховаються учасники історії, яка переповідається у формі пречудових віршів Ірини Сонечко та Геннадія Меламеда.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!