Цікаво знати

Коли дефекти шкіри говорять про серйозні проблеми зі здоров ям? 4 головних сигнали

Темні кола під очима або вугрі на обличчі можуть розповісти про ваше здоров’я більше, ніж ви думаєте

Недоліки на шкірі не завжди можна замаскувати тональним кремом. Іноді їх причина ховається глибше — і розпізнати її може тільки лікар. Вісь чотири випадки, коли візит до фахівця не можна відкладати.

1. Поріділі брови

Багато жінок списують це на вік, частині вищипування або перебір з воском. Так, все перераховане теж може впливати на густоту брів, але є і більш серйозна причина. Рідкісні брови, особливо ближче до скронь, можуть говорити про гіпотиреозі — нестачі гормонів щитовидної залози. «Ви повинні звернути увагу на інші симптоми. Люди з гіпотиреозом часто відчувають себе втомленими і млявими, страждають від холоду, а їх шкіра завжди надмірно суха», — говорить дерматолог з Медичної школи Perelman Університету Пенсільванії Сьюзан Тейлор. Якщо всі симптоми співпали, необхідно звернути до лікаря. Гіпотиреоз можна виявити за допомогою простого аналізу крові.

2. Волосся і вугри на обличчі

У багатьох волосся на обличчі є з народження, а прищі можуть бути наслідком стресу. Але якщо волосяне покриття стало більш інтенсивним, а прищі не проходять, це може означати, що організм виробляє занадто багато чоловічого гормону тестостерону. У деяких випадках це говорити про синдромі полікістозних яєчників, коли вони не функціонують належний чином. Для лікування необхідно звернути до гінеколога. Крім того, приплив чоловічих гормону може статися із-за високого рівня інсуліну. В цьому випадку слід обмежити вживання продуктів з високим вмістом цукру.

3. Червоні плями на щоках

Всі ми червоніємо по‑різному: хто-то від збентеження, хтось від червоного вина. Але якщо червоніють щоки і підборіддя, і ситуація ускладнюється протягом літа, це може бути проявом вовчака — аутоімунного розлади, яке іноді називають туберкульоз шкіри.

Серед інших симптомів — артрит, болі в суглобах, м язові болі.

4. Круги під очима

Поява кіл або мішків під очима відбувається, коли заповнені рідиною жирові подушечки навколо ока переміщуються за межі місця, де вони зазвичай розташовані. Це може бути ознакою надлишку солі в раціоні або хронічної алергії, з-за якої розширюються кровоносні судини поблизу очей. Якщо ж кола супроводжуються почервонінням, необхідно перевіритися на дерматоміозит. Це аутоімунне розлад пов’язано з м’язовими болем, хворобливістю м язів і загальною слабкістю. Не відкладайте візит до лікаря і будьте здорові!65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.