Цікаво знати

Коли мистецтво – це правильний вибір та ознака гарного смаку

Картини на полотні завжди є ознакою багатства і смаку людини, яка розбирається в мистецтві, або просто хоче прикрасити свою домівку.  Мистецтво дає віру людині на майбутнє, адже воно є вічним.

Завжди можна купити оригінальну та гарну роботу в подарунок, чи просто для себе в кабінет на сайті  art-holst.com.ua , широкий вибір в каталозі картин, технік виконання, можливе замовлення на заказ. З давніх часів людина захоплюється мистецтвом, прикрашала свої домівки примітивними малюнками з життя. Згодом як і будь яка річ у житті, мистецтво розвивалося, та принесло нам багато митців, які створили шедеври світової класики. Різноманітність технік виконання дає можливість вибрати саме те, що буде вам до смаку.

Вибрати картину на замовлення легко і просто

Бажаєш здивувати друзів, родичів, колег або шукаєш стильний і оригінальний подарунок, який запам’ятається на довго Артхолст – це твій правильний вибір якості і унікальності, що допоможе завжди бути на висоті.

Саме на нашому сайті, ви зможете придбати картини на полотні. Ми не просто друкуємо зображення, а за вашим бажанням стилізуємо його.

Якість – це коли працюєш з душею

В інтернет-магазині Арт-полотно, ви можете:

  1. Замовити колір. При друці ви вибираєте кольорову палітру малюнка, чи це буде чорно-біла картина, чи кольорова, а можливо ви любите теплі кольори сепії?
  2. Розмір картини. Ви можете обрати любий розмір картини, а також в якому вигляді вона буде виконана, тобто мультіпанно (диптих – одна картина виконана на двох полотнах, триптих – одна картина виконана на трьох полотнах). В нас широкий вибір розмірів підрамників, для любої натяжки полотна;
  3. Види друку. Чорнила які ми використовуємо в процесі друку, є дуже високої якості, тому вони не вигоряють, є стійкими до різних механічних впливів.

Покупка картини в інтернет-магазині Арт-полотно, надає такі переваги: великий каталог із репродукціями картин та просто зображеннями, висока якість, швидке виконання, доступні ціни та доставка по усій території України.

Якщо ви хочете здивувати подарком своїх близьких, а часу обмаль, тоді вам саме до нас. Швидке та якісне виконання картини, за доступною ціною. Надаємо гарантію на роботи, наші фахівці допоможуть вибрати саме те, що потрібно. Допоможуть вам у виборі та у питаннях, якщо вони виникнуть.

Роботи виконуються у різних напрямках, можливі індивідуальні замовлення  дизайнерам, робота тоді оплачується від складності. Працюємо з такими сучасними стилями, як: «поп-арт», «імпресіонізм», «сюрреалізм» та ін..

Замовляйте картини на нашому сайті, та отримайте гарантію якості виконання роботи та швидке її вирішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews