Цікаво знати

Коли потрібна допомога психолога?

Ви отримали серйозний стрес, і ваш внутрішній стан заважає жити звичайним життям? Ваш син пристрастився до алкоголю або наркотиків, і ви хочете йому допомогти? Ви втомилися ходити по замкненому колу безвиході? Вам допоможе Володимир Казанцев – дипломований психолог, що надає людям кваліфіковану психологічну допомогу вже більше десяти років. Він виконає необхідне діагностичне обстеження, встановить причини з’явилися симптомів, надасть професійну допомогу по виведенню людини з депресивного або стресового стану, різних фобій.

Причини, за якими потрібна консультація психолога

Зважитися на візит до досвідченого фахівця – непросто, іноді навіть страшно. Люди не знають, що їх чекає за дверима кабінету. Але існує цілий ряд причин, коли допомога психолога просто неминуча:

  • Апатія і поганий настрій;
  • Відчуття постійної втоми;
  • Замкнутість в собі, нерозуміння оточуючих;
  • Низька самооцінка;
  • Фобії і страхи, що заважають повноцінному життю;

Психосоматичні симптоми і хвороби різного характеру – безсоння, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, проблеми з серцем, сексуальні збої і ін .;

  • Тривожність і нав’язливі думки;
  • Напади істерії;
  • Тривала депресія.

Якщо ви спостерігаєте хоч одне з подібних порушень, зважитеся скористатися послугами професійного психолога. Не сумнівайтеся, вас чекає зустріч з людиною, яка хоче і зможе вам допомогти.

Як проходить консультація психолога?

Під час першого візиту людина відчуває якусь скутість, і це цілком нормально. Не думайте заздалегідь, про що буде розмова і як вам потрібно себе вести. Не турбуйтеся, ніхто не буде вивідувати ваші секрети, і вимагати повної довіри. Спочатку ви познайомитеся з фахівцем, налагодите контакт, поговоріть про ваше життя. Коли напруженість першої зустрічі з психологом буде знята, ви зможете конкретно розповісти про свої проблеми і домовитися про наступні консультації. Тривалість прийому зазвичай становить 1 годину, але час може змінюватися в залежності від рішення вашої проблеми.

Не замикайтеся в собі, не ускладнюйте своє життя і життя своїх близьких. Пам’ятайте, своєчасне звернення до психолога допоможе вам вирішити різні психологічні труднощі і повернути вас до повноцінного життя.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.