Цікаво знати

Комунальні служби у всіх районах Львова проводять роботи з огляду та очистки дощоприймачів

Комунальні служби у всіх районах міста проводять роботи з огляду та очистки дощоприймачів — особливо у тих місцях, де траплялися підтоплення під час нещодавніх сильних опадів.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Так, у Франківському районі розміщено 1140 дощоприймачів, 6 з яких потребують додаткового ремонту та очистки.

«Проблемною є ділянка на вул. Сахарова біля тролейбусної зупинки, там ми проводимо чистку після кожної грози», — зауважив голова Франківської РА Орест Тимчишин. Натомість у Галицькому районі усі дощоприймачі перебувають у справному стані та не потребують додаткових ремонтних робіт.

«Підтоплень внаслідок нещодавньої негоди не виявлено. Всього у нашому районі функціонує 1767 дощоприймачів. Всі вони були очищені в квітні та червні, тому всі вони справно працюють. Якщо ми виявляємо, що якийсь із них замулюється внаслідок негоди, то ми одразу реагуємо», — зазначив заступник голови Галицької РА з питань житлово-комунального господарства Роман Гавчак.

Не завдала збитків негода також у Залізничному районі. Там справно функціонує 1176 дощоприймачів. Про це розповіла голова Залізничної РА Ірина Джурик. Як повідомив заступник голови Шевченківської РА з питань житлово-комунального господарства Святослав Костяка, функціонують справно також усі 1111 дощоприймачів у Шевченківському районі.

Натомість в. о голови Личаківської РА Оксана Пригода зауважила, що у межах Личаківського району один дощоприймач потребує додаткової очистки та ремонту. Всього у районі функціонує 1205 дощоприймачів. «Всі дощоприймачі справні. Протягом липня ми додатково прочистили 56 дощоприймачів, у тому числі на вул. Зеленій від супермаркету «Арсен» до виїзду з міста, оскільки там були підтоплення. Ще чотири ми встановили на прибудинкових територіях на вул. Зубрівській, вул. Максимовича, 5, вул. Стрийській, 71 та вул. Ф. Скорини, 6. Всього у районі функціонує 1151 дощоприймач.

За результатами вчорашньої негоди підтоплень не було», — повідомив в.о. голови Сихівської РА Володимир Івасюк.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.