Головна / Цікаво знати / Концерт Матранг в Києві в Стерео Плазі

Концерт Матранг в Києві в Стерео Плазі

У столиці нудьгувати не доводиться. Особливо коли мова йде про один з найпопулярніших нічних клубів Києва – Stereo Plaza. Майданчик одна з перших перетворилася в концертний зал європейського рівня: величезні концерт-холи, фан-зона, локація для VIP-відвідувачів і навіть місця класу Deluxe. Саме тут 25 жовтня 2019 року відбудеться грандіозна подія – столиця готується зустрічати самого харизматичного і атмосферного репера.

У Малому залі концерт-холу виступить творець відомого соул-проекту – Matrang. На сцені звучатимуть самі унікальні хітові композиції артиста. Хіба можна пропустити цю неординарну дію https://kontramarka.ua/ru/matrang-55199.html космічного масштабу.

Алан Хадзаров більш відомий як Matrang, російський музикант, який продюсує творче об’єднання «Gazgolder». Його творчість відзначили премією «Золота Горгулья».
Серед хітових композицій артиста наступні:

  • Я не розповім;
  • Медуза;
  • Він мій Бог;
  • Від Місяця до Марса;
  • Зі мною.

Популярність знайшла виконавця в 2017 році. Саме тоді його пісня «Медуза» підкорила топи російських хіт-парадів. «Медуза» була на вершині за переглядами на YouTube, в iTunes, раз у раз, з’являлася в соціальних мережах. Але незважаючи на те що композиція була номінована на Муз-ТВ, як найкраща пісня Рунета, отримати нагороду артисту не вдалося. Репер виступав зі своїм хітом і на фестивалі «Live Fest URBAN».

Сьогодні виконавця називають одним з найперспективніших реперів. І не безпідставно. Він ріс на музиці легендарних виконавців зі світовим ім’ям, таких як:

  • Beatles;
  • Queen;
  • Red Hot Chili Peppers;
  • Deep Purple.

Свої вокальні дані Алан Хадзаров відточував на уроках хорового співу. Особливо підкорюють серця слухача його тексти. По іншому і бути не може. Адже його пісні передають особисті переживання і досвід. Саме так хіп-хоп отримав нову зірку.

Деякі критики не бояться порівнювати Matrang з Віктором Цоєм. А саме роблять акцент на його досить жорсткому і суворому виконанні. Артист не вітає таке порівняння, але це не заважає його новим треках ставати вірусними і миттєво розповзатися в соцмережах. А кількість переглядів завжди зашкалює, що збільшує і кількість фанатів репера.

Артист всю свою творчість пов’язує із всесвітом починаючи з псевдоніма. «Матранг» з в’єтнамського перекладається як місяць. Саме це космічне тіло виконавець вважає своїм символом, а також джерелом натхнення. Завдяки зв’язку із Всесвітом Алан Хадзаров дарує своїм шанувальникам місячні саунд, а також космічні тексти.

Його творчість єдине в своєму роді і знайти щось схоже навряд чи вийде. Адже автор передає силу зірок і магнетизм планет, дотик невагомості і космічну нескінченність. Незважаючи на простоту рими і складу, в кожній пісні криється смислове ядро.

Matrang запрошує в Stereo Plaza на справжню подорож в космос, щоб під неземні ритми відірватися на повну. Ліричність харизма виконавця нікого не залишить байдужими.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty + 14 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!