Цікаво знати

Корпоративний одяг високої якості – як вибрати

На сьогоднішній час багато директорів промислових підприємств не використовують традиційні робочі костюми, а віддають перевагу корпоративному одязі високої якості. Саме такий одяг показує високий імідж підприємства.

Робочий одяг забезпечує індивідуальним захистом працівника, який бере участь у виробництві. Крім цього, уніформа захищає шкіру від впливу негативних факторів, які є на підприємстві. Також вона забезпечує комфорт при виконанні робіт в будь-яких температурних умовах.

На даний момент дуже важко придбати якісну робочу одяг. Єдиним місцем, де можна знайти робочий одяг високої якості при досить низьких цінах – це інтернет-магазин «Сван».

Даний магазин має в своєму розпорядженні широким асортиментом одягу, які використовуються на підприємствах, а саме:

– спеціалізований одяг;
– робочі чоботи;
– засоби індивідуального захисту;
– робочі рукавички;
– захисні окуляри.

Всі товари пройшла спеціальну перевірку, і відповідають всім стандартам ГОСТу і правилам охорони праці і техніки безпеки. Матеріали, з яких виготовляються продукція, мають відповідні сертифікати якості.

Основні переваги продукції інтернет-магазину «Сван»:

– екологічний матеріал;
– вся продукція практична і багатофункціональна;
– при використанні в тяжких виробничих умовах, продукція довговічна, а також має високу стійкість;
– забезпечує не тільки безпеку, але і комфорт і зручність;
– відрізняється стильним зовнішнім виглядом.

Сама фірма «Сван» вже багато років існує на ринку праці. Кожен фахівець фірми має професійні навички, і здатний враховувати всі побажання замовника в придбанні товару. Для досягнення ідеального результату, працівники фірми «Сван» відвідують підприємство, і вивчають умови роботи. Це дає внести якісь поправки в виготовлення тієї чи іншої продукції.

Головним достоїнством інтернет-магазину «Сван» – це ціна. В Україні досить важко знайти якісну робочу одяг за прийнятними цінами. На сайті магазина svan.com.ua можна знайти різні програми лояльності, знижки та акції. Співробітники магазини в короткі терміни оброблять замовлення покупця і організовують оперативну доставку в будь-яке місто України.

Всі клієнти залишаються задоволені роботою фірми «Сван» і європейською якістю виготовленої продукції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.