Цікаво знати

Користуємося послугами фірми Transfer-tour

Багато громадян України стараються вихідними днями, або за час відпустки активно відпочити не тільки за межами нашої Батьківщини, але й відвідати цікаві історичні місця у нас. Особливо велику цікавість проявляють до карпатського регіону, де розташовані сучасні туристичні комплекси в місті Яремче, чи санаторні курорти Ворохти. Велика увага приділяється доволі молодій туристичній базі Буковель, адже це в даний час найбільший гірськолижний курорт у нашій незалежній державі. Для потреб туристів, створена і успішно надає послуги транспортна компанія трансфер Львів – Буковель, представники якої є в багатьох містах України. Ця фірма пропонує для туристів поїздки на комфортабельних автобусах не тільки по Україні, але і в країни Європейського Союзу. Цією фірмою у великій кількості обслуговуються організовані туристичні групи, які бажають комфортно і цікаво відпочити на курорті Буковель. До вашої уваги змістовні дані про карпатський гірськолижний курорт, де його частина на даний час, в тому числі готелі, а також підйомники і земля є власністю держави.

База відпочинку знаходиться в Івано-Франківській області близько населеного пункту Поляниця, біля гори Буковель. В основному зимовий період тут триває з листопада по квітень місяць, що надзвичайно приваблює любителів гірськолижного спорту. По гідрографії це масив басейну річки Прутець Яблуницький, яка є лівою притокою гірської ріки Прут. На ріці Гнилиця, яка знаходиться неподалік Буковеля, кілька років тому було збудовано штучне озеро Молодості, де в даний час туристи мають можливість засмагати в жарке карпатське літо. План створення туристичного комплексу з цілорічним його функціонуванням було заплановано фірмами «Скорзонера» і «Горизонт». Тут проводилися територіальні дослідження, розглянулися плани розміщення гірськолижних трас і в першу чергу канатних доріг. До цього проекту залучені відомі іноземні фірми Plan-Alp і Ecosign і вже під кінець дві тисячі першого року відбувся запуск першої канатної дороги довжиною шістсот дев’яносто один метр, яка розміщена на одному із схилів гори Буковель.

На рівні будівництва цієї канатної дороги, був розроблений план запуску парно крісельної підвісної дороги, а вже осінню дві тисячі другого року, проект було реалізовано на практиці і його довжина сягала одного кілометра. За два наступні роки збудовано ще кілька повноцінних підйомників, а після збудована масштабна гірськолижна арена. За дві тисячі третій і четвертий рік на базі Буковель провели своє дозвілля п’ятдесят тисяч осіб, а в наступні два роки пару сотень тисяч туристів виявили бажання тут відпочивати. З кожним роком туристичний комплекс все розширювався і, звичайно, збільшувалася кількість відпочиваючих не тільки в зимовий, але і в літній період. Наприклад, за сезон дві тисячі восьмого і дев’ятого року, тут провели своє дозвілля більше восьми ста тисяч людей. На даній турбазі завжди людно, незважаючи на пору року. Тут також проводять свій відпочинок і іноземні туристи, адже база працює за сучасними світовими стандартами. Організувати колективний відпочинок на туристичній базі Буковель можна в любому регіоні нашої держави, а з транспортом завжди до ваших послуг компанія Transfer-tour http://www.transfer-tour.com/

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.