Цікаво знати

Сьогодні на Львівщину поступили кошти державного фонду регіонального розвитку

Вони були затверджені відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України на реалізацію 23 інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку загальним обсягом 235 млн грн.

«Таким чином зобов’язання зі сторони держави виконано в повному обсязі», – зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Серед цих проєктів – 12 об’єктів, які реалізуються в рамках Програми Президента України «Велике будівництво», проєкт-переможець конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет Львівської області» – «Створення зони відпочинку з мотузковим парком та кінотеатром під відкритим небом на території Бориславського міського парку», Львівський обласний клінічний перинатальний центр на вул. Дж. Вашингтона, 6 та інші соціально значущі об’єкти області.

«Тривалий час фінансування по бюджетній програмі «Державний фонд регіонального розвитку» було призупинено. Однак, навіть за таких складних умов, підрядні організації продовжували працювати», – додали в департаменті економічної політики.

Загалом, заплановано до кінця поточного року завершити 18 об’єктів. З них станом на сьогодні будівельні роботи завершили на 13 об’єктах соціальної інфраструктури, на інших – активно продовжуються.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.