Головна / Цікаво знати / Сьогодні на Львівщину поступили кошти державного фонду регіонального розвитку

Сьогодні на Львівщину поступили кошти державного фонду регіонального розвитку

Вони були затверджені відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України на реалізацію 23 інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку загальним обсягом 235 млн грн.

«Таким чином зобов’язання зі сторони держави виконано в повному обсязі», – зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Серед цих проєктів – 12 об’єктів, які реалізуються в рамках Програми Президента України «Велике будівництво», проєкт-переможець конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет Львівської області» – «Створення зони відпочинку з мотузковим парком та кінотеатром під відкритим небом на території Бориславського міського парку», Львівський обласний клінічний перинатальний центр на вул. Дж. Вашингтона, 6 та інші соціально значущі об’єкти області.

«Тривалий час фінансування по бюджетній програмі «Державний фонд регіонального розвитку» було призупинено. Однак, навіть за таких складних умов, підрядні організації продовжували працювати», – додали в департаменті економічної політики.

Загалом, заплановано до кінця поточного року завершити 18 об’єктів. З них станом на сьогодні будівельні роботи завершили на 13 об’єктах соціальної інфраструктури, на інших – активно продовжуються.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!