Головна / Цікаво знати / Котел на дровах Kotlant – сучасна класика

Котел на дровах Kotlant – сучасна класика

Твердопаливні котли на дровах сьогодні, незважаючи на появу різноманітних інноваційних опалювальних систем, не втратили свою актуальність і затребуваність. Протягом досить тривалого терміну людства використовує такий вид обігріву різних приміщень. Такий котел вважається класикою опалювальних систем. Однак якщо врахувати, що ми живемо в світі високих технологій, то ця класика сьогодні абсолютно сучасна і удосконалена. Тому як були актуальні подібні пристосування, так і залишилися.

Крім того, сьогодні затребуваність котлів на дровах поступово повертається, так як вартість ресурсів (нафтових і електроенергії), на яких працюють інноваційні опалювальні системи, досить висока. Причому з кожним разом ці ресурси стають менш доступними. Таким чином, актуальність твердопаливних котлів сьогодні вельми істотна.

Твердопаливні котли: види та переваги

Перш ніж перейти до опису видів даного обладнання, слід сказати, що паливом для подібних систем виступають дрова, деревні відходи, вугілля або торф, паливні брикети. На сьогоднішній день такі котли бувають:

чавунні: самий популярний і поширений вид, основними перевагами моделі виділяють зручний цикл роботи і автономність;
піролізні: мають дві камери згорання, це дозволяє істотно збільшити час роботи агрегату, пристрій має високий ККД;
 пелетні: свою назву отримали по виду застосовуваного палива – пелети (пресована деревина), це один з інноваційних та сучасних варіантів.

Варто відзначити, що сучасні твердопаливні котли є абсолютно екологічно чистою системою опалення, так як при згорянні палива не утворюється сажі, а наявність золи зводиться практично до нуля. Це досягається тим, що разом з деревиною в конструкції згорає і деревний газ, що виділяється при горінні дров.
Вибір котла на дровах

При виборі такого обладнання слід враховувати такі критерії:

 потужність котла визначається, виходячи з площі опалювального приміщення, його рівня теплоізоляції, а також типів вже наявних систем;
тип агрегату;
чи буде пристрій основним джерелом опалення або додатковим;
комфорт – важливий критерій, адже в ньому укладені такі особливості, як частота завантаження, автономність, функціональність, рівень ККД і природно дизайн;
димар (для встановлення такого обладнання необхідно, щоб тяга була достатньою, в іншому випадку слід купувати модель з додатковою вентиляційною системою);
 який вид палива краще і т. д.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!