Головна / Цікаво знати / Крани мостові – де купити
кран мостовйо от кранокомплект

Крани мостові – де купити

Один з затребуваною і найбільш необхідною вантажопідйомної техніки в будівництві був і буде автокран. Вони бувають різних видів і потужності і викликають великий інтерес фахівців з різних отрослей. Ми сьогодні хочемо вас ознайомити з виробником мостових кранів, які має багаторічний досвід, компанією Bifgroup.

Ми вирішили запитати у директора компанії Bifgroup як в сучасному світі можливо бути постійно конкурентоспроможними.

– Виробляти надійну і якісну вантажопідйомну техніку без сучасного технічного рівня – неможливо. Ми повинні бути завжди на чеку, так як виготовлення кранів дуже високо конкурентна ніша. Але у нас є багаторічний досвід при проектуванні, створенні, а також нові підходи при реалізації своєї продукціі.Грузопод’емную техніку ми виготовляємо вже багато років і досвід компанії нам, в Bifgroup підказує, що для забезпечення такого виду виробництва потрібен потужний інженерно-технічний потенціал, забезпечити цей вид виробництва – неможливо.

Ми пропонуємо нашим інженерного відділу центр, який оснастили сучасною технікою, ми завжди наймаємо висококваліфікованих фахівців. Наш інженерний відділ здатний вирішувати поставлені перед ними завдання – модернізувати існуючу техніку, проектувати нові напрацювання. Ми пропонуємо крани мостові від заводу Кранкомплект власної збірки, з установкою на місці.
Наша мета – досягти нових результатів позиції підприємства на нових ринках, які ми хочемо здійснити завдяки міцному колективу однодумців, які розуміють нагальні завдання, творчо працюють для досягнення мети.

Наші фахівці націлені на ефективну роботу по підвищенню якості і постійного вдосконалення продукції, що випускається на підприємстві, – розповів нам директор компанії.
Основне їхнє завдання – переміщення виготовлених секцій вагою до 42 тонн і обслуговування стапельної майданчику.

Баштова кабіна нашого крана оснащена звуко- і теплоізоляцією, склоочисниками, кондиціонером повітря, зовнішнім переговорним пристроєм з підсилювачем, мікрофоном і гучномовцем, пристроєм індикації швидкості вітру, системою обмеження вантажопідйомності і зважування вантажу, системою відеоспостереження і телефонної гарнітурою.

Поставка електрогідравлічного крана на вашу майданчик здійснюється за договором.

Ми можемо працювати по всьому світу, наші фахівці самі налаштовують обладнання, навчать ваших співробітників працювати з ним. Наша продукція пройшла всі необхідні випробування з техніки безпеки.

Разом ми зможемо досягти великого успіху!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!