Цікаво знати

Кращий помічник для людей, коли потрібні гроші

Більшість людей щодня стикаються з ситуацією, коли потрібні гроші на здійснення мрії, або вирішення будь-яких фінансових потреб. CatCredit – миттєвий кредит на карту, для кожного клієнта, що потребує допомоги у вирішенні фінансових проблем. Завдяки вигідним умовам і швидкого виконання операції, більшість людей, що співпрацюють з нами, стали набагато щасливіше і багатше.

Для своїх клієнтів CatCredit, створив вигідні умови, серед яких є і мінімальний термін погашення кредиту, що становить 65 днів. Це є досить вигідним пунктом, так як людина встигає виконати свої зобов’язання відповідно до договору в поставлені терміни. Але потрібно не забувати, що при порушенні укладеного договору, позичальник повинен погасити борг, а також пеню за кожний прострочений платіж. Якщо позичальник відмовляється це робити, тоді в судовому порядку відбудеться примусове стягнення. При дотриманні всіх правил користування кредитом, позичальник отримує більше переваг і можливостей.

У чому перевага?

  • Економія часу. Вся процедура оформлення та отримання грошей займає лише 15 хвилин, що досить вигідно, якщо потрібні гроші терміново. Потрібно оплатити терміново за комунальні послуги, або здійснити покупку деяких особистих речей, а грошей немає? Не потрібно хвилюватися, оформляйте кредит в CatCredit, і отримуйте гроші за кілька хвилин;
  • Економія нервів. У звичайному банку, крім того, що ви витрачаєте свій час в робочий період, ви ще й переживаєте через те, що можуть не дати гроші. А це негативно впливає на нервову систему. У нас ви без проблем зможете подати заявку в будь-який період часу, не переживаючи і зберігаючи свої нерви;
  • Вигідна ставка. Більшість людей стикаються з ситуацією, при оформленні договору, що ставка на гроші була досить великою і в певній мірі непідйомною для виплати. У нашій компанії все зроблено для того, щоб люди могли насолоджуватися тільки приємними моментами життя, а не рахувати гроші. Ставка в розмірі 1,9% в день, це економія вашого сімейного бюджету!

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.