Головна / Цікаво знати / Красиві міста Австрії

Красиві міста Австрії

Адміністративний поділ Австрії нараховує дев'ять федеральних земель, в столицях яких і зосереджена основна частина населення. При цьому Австрія – країна досить компактна, відстані між великими містами відносно невеликі, тому вартість путівки в Австрію мало залежить від того, яке місто ви виберете для подорожі.

Три найбільших австрійських міста – це Відень, Грац і Лінц. Про них і піде мова нижче.

Відень

Говорячи «міста Австрії», маємо на увазі Відня. Оточена казковим Віденським лісом, немов смарагдовим намистом, столиця Австрії – один з найбільш чарівних міст Старого Світу. Вона притягує до себе з усього світу знавців і любителів опери, цінителів європейської архітектури всіх стилів і форм і просто закохані парочки. Відень – ровесниця християнської цивілізації, перша згадка про неї відноситься до I століття нашої ери. За дві тисячі років своєї історії це місто зібрав на своїх вулицях і площах неймовірна кількість пам'яток історії та культури, завдяки чому входить в список must see будь-якого поважаючого себе туриста.

Грац

Другий за величиною з міст Австрії і столиця землі Штирія (південно-східна частина країни). Основний колір Граца – зелений (завдяки великій кількості всіляких парків, скверів та алей), а переважаючий звук – шум швидкоплинної річки, що протікає через центр міста. Архітектурний вигляд Граца являє собою гармонійне поєднання сучасних конструкцій з палацами в стилях ренесанс і бароко. Колорит такого змішування змішання стилів був гідно оцінений ЮНЕСКО, якась організація внесла центр Граца в свій список Всесвітньої спадщини.

Лінц

Третій за величиною місто країни, яке є столицею землі Верхня Австрія. Лінц – один з небагатьох міст цієї частини Європи, який щасливо уникнув повного знищення під час Другої Світової. Хоча цьому місту важко змагатися з тією ж Віднем по числу пам'ятників архітектури на одиницю площі, Лінц був удостоєний вельми почесного звання культурної столиці Європи у 2009 році. Головними його перевагами є всіляке заохочення сучасного мистецтва, а основний козир – ставка на передові технології. Ну і звичайно, Linzer Torte (Лінцську торт) – один найвідоміших тортів світу, рецептом якого вже більше 350 років.

Якою б не була вартість путівки в Австрію, поїздки та прогулянки з цих та інших містах цієї країни коштують того.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!