Цікаво знати

Красива посмішка з доглянутими і здоровими зубами – краща прикраса для кожної людини

Ми завжди намагаємося стежити за зубами і порожниною рота. Однак не завжди вдається уникнути захворювань зубів і ясен, адже вони бувають дуже різноманітними і непередбачуваними. Виділяють такі основні види захворювань зубів і ясен:

  • Лікування пульпіту;
  • Лікування карієсу;
  • Лікування пародонтозу;
  • Лікування пародонтиту;
  • Лікування ясен.

Чим швидше Ви звернетеся до стоматолога, тим легше буде вилікувати захворювання. Також дуже важливо вибрати професійного лікаря, який зможе залікувати зуб якісними матеріалами. Часто буває, що люди намагаються знайти дешевого фахівця, а насправді економлять тільки на матеріалах. В такому випадку, лікування може стати неефективним і протриматися недовго. Так, Ви тільки заплатите більше, адже доведеться пройти новий курс лікування і знову витрачати гроші.

Якщо звичайне лікування неефективне або недоцільним, а проблема є більш серйозною, потрібно зробити хірургічне втручання. Найчастіше це видалення зубів і установка імплантів. Це може бути видалення зубів мудрості або видалення кісти. Крім цього стоматологи часто пропонують послуги протезування. Це можуть бути протези, вініри, безметалова кераміка.

Стоматологи завжди підкреслюють, що потрібно ретельно стежити за гігієною рота і регулярно проводити профілактичні процедури. Обов’язково потрібно відвідувати стоматолога і перевіряти зуби. Також рекомендується робити чистку зубів від зубного каменю у стоматолога і покривати емаль захисним гелем. Це допоможе заощадити кошти на лікуванні і зберегти Вашу білосніжну усмішку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.